Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kumite

    aktív tag

    válasz zsoltyyy #14 üzenetére

    "Szerintem a régi psp-hez képest (konzolként) visszalépés..."
    Persze, hogy visszalépés, alá van pozicionálva a tudása. Semmi értelme nem lenne egy psp hardverhez hozzádobni a gsm modulokat és kiadni egy féltéglafont.

    "+ vmi kontroller"
    Igen, itt szokott minden elbukni, azokon a vmi-ken. Move-ja csak minden 6-ik PS3 tulajnak van, Kinectje minden 4-ik XBox360 tulajnak. A piac nagyon nagy részét elveszti az, aki csak olyan irányításra fejleszt. Persze ott az érem másik oldala, hogy azok viszont erős vásárlóerővel bírnak, ha kevés a tartalom. Nem egyszerű kérdés. Wiire egyszerű, minden tulajnak meg van az a +vmi mozgásirányítós kontroller.
    De úgy senki nem fog Android-ra fejleszteni, hogy majd jó lesz a játékom, ha van a user telefonjához "+vmi kontroller". Jó, ha 0,1% Android tulaj megveszi azt a pluszt, annyit tudnak csak elérni.

    "szerintem galaxyS-en ugyanígy elfutna"
    De itt van saját, csak ezzel a telefonnal elérhető store és saját, exkluzív tartalom (is lesz majd) a PS1 játékok személyében, amelyeket nem fogsz tudni irányítani a csaktapi GalaxyS-eddel.

    "ráadásul minden játékot le lehet netről tölteni egy pillanat alatt"
    Zenét is, mégis az Apple a világ legnagyobb forgalmú zeneboltja. A világ jobbik felén nincs akkora warez, mint itt a keleti szektorban. Nem is nekünk vannak belőve az ilyen cuccok.

    Ezzel a géppel egy teljes gaming "echosystem"-et (CopyRight by Mr. Elop :) ) kapsz.

Új hozzászólás Aktív témák