Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mkRoland

    senior tag

    válasz mrlujoak #38 üzenetére

    Köszönöm a tökéletesen kimerítő választ és sok örömteli pillanatot kívánok a készülékedhez! Én hamarosan androidra akarok fejlődni (vagy a 845 vagy az Optimus tűnik egyenlőre a befutónak), ezért a töltő + adatkábelt már beszereztem a helyi lomis piacról (200,- volt a Nokia microUSB kábel + noname 220V-USB adapter asszem 300,- és a biztonság kedvéért vettem egy szivargyújtó-USB átalakítót is szintén 200-ért => teszteltem őket egy LG-n, és mindegyik szuperül szuperált). Mennyire gyors a menüje meg maga a készülék? Mert húgom LG GU230-a egy kicsit döcög (kb. mint amikor 15-18fps-sel nézed a filmet: a lényeg megvan, de mintha nem az igazi lenne; főként az óránál lehet észrevenni: fel-slide-olod, felkapcsol a fényerő a kijelzőn, de az óra még pár másodpercig a lezáráskori időt jelzi; meg a menü betöltésének is mintha kellene 0,5-1 sec. a gomb lenyomásától; a fájlrendszer betallózása meg még tovább tart).

    Egy kis segítség a segítségért cserébe, hátha még nem tudsz róla: SE hivatalos honlap; x10miniPRO! Gondolom - ilyen telefonos háttérrel - Téged is érdekel...Sok sikert!

    [ Szerkesztve ]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák