Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crey

    MODERÁTOR

    válasz erdoke #24 üzenetére

    Ezzel csak ott van minden nyűgöm, hogy nem hagyom éjszakára bekapcsolva a gépem, mert áramot zabál. Notebookom meg nincs, azért vettem drága PDA-t, ha valahova menni kell, tudjak ott is mailt olvasni, esetleg egy-két excell-t alapszinten módosítani, és ez meglegyen egy készülékben.

    Hardsanyee:

    A megcélzott vásárlóközönség abból, hogy multitasking annyit ért, mint én a kvantum fizika mélységeiről. Értem én, eseményhorizont, meg feketelyuk, meg miegyéb. Ahha. . .

    Nem kell túllihegni. Nekem kell. Nem is veszek WP7-et. Neked kell. Te se fogsz venni.
    Józsinak nem kell, mert szarik rá, szóljon a zene rajta, tudjon villogni a videóval, egyszerű legyen mint a bot a kezelése.

    Lássuk be, az iPhone is ezzel nyert meg magának egy pár millió felhasználót. Jah, hogy közben a geek-ek meg szidják mint a bokrot, mert erre, arra, meg amarra nem használható? Ki nem szarja le, ha 1 geek fikázza, 15 000 felhasználó viszont megveszi?

    A WP7 ugyanezt a vonalat követi. Majd idővel, ugyanúgy ahogy iPhone esetén, meg fogja kapni azokat a funkciókat, amiket hiányolnak sokan ezen a fórumon.

    Szerintem jó irány amit az MS választott, de ezt majd az idő dönti el.

    Sarcasm: just one of the many services I offer.

Új hozzászólás Aktív témák