Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz Bocha #9 üzenetére

    Nézd én úgy gondolom Te egy intelligens ember vagy, én nem letámadni akartalak ezzel az egésszel, de látom rosszul esett. Ezért elnézést kérek. Nálam 2db ilyen készülék van, ketten használjuk, én keveset telefonálok, mert főleg netezek rajta (meg ott a Blade is még), de barátnőm a céges ügyeit intézi, sokszor folyamatosan csörög a telefonja és egyikünknél sem jelentkezett ez a hiba. A fényérzékelő szenzor viszont valóban működik, de csak akkor, ha nem maximumra van állítva a fényerő, ezt nyugodtan kipróbálhatod én is megnéztem, mert nem hittem el és tényleg mindkét telefonnál működik a dolog, simán látható, ahogy változtatja a fényerejét és szerencsére nincs jelen a mini-féle villogás.

    Még pár kérdésre válasz a többieknek
    - divx: én azonnal húztam rá a Mobo playert, alapból nincs divx támogatás úgy tudom
    - hangszóró: nagyon szépen szól és nagyon jó a hangereje, valamint stereo, a hátlapon a két kis apró lyuk a 2 hangszóró
    - walkman dolog: egy nagy baromság, ez kb annyira walkman, mint egy xperia mini, van egy dedikált walkman gomb és ennyiből áll az egész, még a füles is egy olcsó szar

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák