Hirdetés

2017. szeptember 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Pantal

Pantal
(senior tag)

A SonyEricsson nagyon jól csinálta az idei termékpalettát, nagyon jó úton haladnak! :R

(#2) tixem

tixem
(PH! addikt)

Áldom a Telenort, hogy végül SE-t vettem, nem Motorolát. Ismét kellemesen csalódtam a SE-ban :R

OnePlus 3 ||| Asus Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#3) Pinky Demon

Pinky Demon
(PH! addikt)

Ugy latom elindult a gyartok kozott az ICS frissitesi verseny, ezekszerint jo nagy lehet az erdeklodes korulotte. Tegnapelott a samsung rom szivargott ki, most a sony mutogatja, nem akarnak lemaradni. Viszont ugy latom itt is nagyon ragaszkodnak a gyari kinezethez, szinte semmit nem vettek at az ICS-bol :(

(#4) LordVader80

LordVader80
(senior tag)

durva gyűrű :D

May The Force Be With You!

(#5) enginev3.0

enginev3.0
(PH! nagyúr)

Ja hogy alfa és ja hogy ilyen gyors, király nagyon :) HTC és SE tud kinézetet készíteni androidra, a többi az kuka :)

Ez csak egy vélemény, az én véleményem!

Logitech <3 ll Én nem szeretem az almát és ennek nagyon örülök, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom ll Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#6) joey04 válasza Pinky Demon (#3) üzenetére

joey04
(PH! félisten)

szerencsére nem vettek át sokat. a se vagy pláne a htc felülete sokkal szebb szvsz

Bazinga!

(#7) Pantal válasza Pinky Demon (#3) üzenetére

Pantal
(senior tag)

Nem is baj, szerintem kicsit nyomasztó a gyári ICS, legalábbis engem a 3.2 HC kinézete eléggé nyomaszt a mindennapok során. :F

(#8) raulicio válasza enginev3.0 (#5) üzenetére

raulicio
(senior tag)

Ha már itt tartunk, a motorola megoldása sokkal jobban tetszik, sőtt tovább megyek az SE felülete kifejezetten csúnya:(

(#9) enginev3.0 válasza raulicio (#8) üzenetére

enginev3.0
(PH! nagyúr)

Motorola menüt még csak egyszer láttam, nem sok maradt meg belőle

De ne hogy már csúnya legyen a SE, szerintem szép :) Kinek mi...

Logitech <3 ll Én nem szeretem az almát és ennek nagyon örülök, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom ll Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#10) atike

atike
(PH! kedvence)

:R

Szerintem SE lesz a következő telóm... Pld ezért is...

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#11) fleetcmd

fleetcmd
(tag)

Szerintem a SE egész jó felülettel gyárt (egész ronda) telefonokat, és mindamellett, hogy nem ez a felület alkotja az összes titkos kielégítetlen vágyam, örülök neki, hogy meghagyják, mert az egyéni felületek jók. Az különbözteti meg az egyik telefont a másiktól és amiatt van, ha az emberek egy adott márkához ragaszkodnak. Szerintem.

Amúgy érdekes, hogy a videóban lévő droid kernele még 2.6.32 (a Galaxy Nexus-t 3.0.1 hajtja, sőt, még a 2.3.5-ös Gingerbread-es HTC-met is 2.6.35), gondolom, még nem készültek el az új driverekkel, vagy nem is akarnak vele elkészülni? Vagy liter.

PC: Steam Controller és Logitech F310 játékvezérlők; Tel.: Microsoft Lumia 650

(#12) Pinky Demon válasza joey04 (#6) üzenetére

Pinky Demon
(PH! addikt)

HTC soha nem tetszett, az SE igen. Nem is azt mondom vegyenek at mindent, de par effektet, ilyesmit jo lenne, az ember idovel mindenre raun, es a gyari feluletek szerintem ilyenek.

(#13) gliskard válasza enginev3.0 (#5) üzenetére

gliskard
(fanatikus tag)

azért a MIUI sem rossz, nekem kb. fél éve dolgozik a telefonon és jobban kedvelem mint a HTC Senes-t. Persze könnyű nekik, mert őket nem köti őket semmilyen szabadalom...

(#14) consono válasza fleetcmd (#11) üzenetére

consono
(PH! addikt)

Akármi lehet, az ICS emulátorban meg 2.6.26 a kernel... Valószínűleg a driverek miatt van így.

If she didn't respond to his needs, he knew the three places to touch that worked every time . . . Control, alt and delete.

(#15) litvitcsak.a

litvitcsak.a
(tag)

sajna csak az újabb telókra lesz hivatalosan ICS, de még szerencse, hogy a főzés azért jól halad a régiekre is. Volt SE telefonom, nem jött be a a felület. Sense tetszik, bár a 3.0 nekem már túl csicsa.

iMac 27" | Nexus4 | Kavics a magyar vizsla

(#16) litvitcsak.a válasza gliskard (#13) üzenetére

litvitcsak.a
(tag)

:DD MIUI-t használok egy ideje én is! Szeretem!!!

(#17) hunfatal

hunfatal
(PH! félisten)

Szép, várós. :) Nekem a nagy SE-k felülete tetszik, de a kis kijelzőhöz csak a négysarkos felület van, ami sok helyet elvesz a widgetektől, így Go Launchert használok. :)

http://goo.gl/gd6Zi5

(#18) enginev3.0 válasza gliskard (#13) üzenetére

enginev3.0
(PH! nagyúr)

De a miui nem gyárt telefont :)

(#19) litvitcsak.a válasza enginev3.0 (#18) üzenetére

litvitcsak.a
(tag)

Gyárt...
xiaomi a cég ami részben a miui mögött áll és ők idén adták ki a miuione-t.

(#20) aero.

aero.
(PH! kedvence)

Az ICS alapfelülete elég ronda, jó hogy nem maradt belőle sok. Az ikonok egyáltalán nem passzolnak egymáshoz, olyan érzés az egész, mint egy 90-es évekbeli film, ami a jövőről szól. Viszont aggasztó hiányosságok vannak a SE felületében is, nincs mappa, nem lehet eltüntetni az app drawerből alkalmazásokat, meg az az átlátszó keret is felesleges a menübe.

(#21) hunfatal válasza aero. (#20) üzenetére

hunfatal
(PH! félisten)

Már hogyne lenne mappa :F

Már a jelenlegi verzióban is van. Hosszan nyomsz a home screenen -> mappa.

[ Szerkesztve ]

(#22) enginev3.0 válasza litvitcsak.a (#19) üzenetére

enginev3.0
(PH! nagyúr)

hmmm még nem hallottam róla, akkor bocsi :U

(#23) aero. válasza hunfatal (#21) üzenetére

aero.
(PH! kedvence)

Az App drawerbe gondoltam, hogy nincs, az ikonok is lehetnének sűrűbben, mert ez így elég hülyén néz ki, hogy ennyit kell görgetni. Ha kicsit fejlesztenék még, akkor lehet használnám is, de így sok launcher program jobb nála.

[ Szerkesztve ]

(#24) hunfatal válasza aero. (#23) üzenetére

hunfatal
(PH! félisten)

Ja, ott valóban nincs, bár én ott nem használok egy launcherben sem. Viszont rejteni jó lenne, ha lehetne. De mindegy végülis, Go Launchert használok.

(#25) raddani

raddani
(újonc)

Bár szerintem nem teljesen ilyen lesz a felület, ez a videó inkább arra szolgál, hogy bemutassa az új funkciók egy részét. (Legalábbis a legtöbb rendszer fejlesztésénél már csak a végső stádiumban készítik el az új felületet). Szerintem olyan lesz a felület, mint amilyen az ezeken a képeken szereplő állítólagos Xperia Nozomi képernyőjén látható :) : [link]

Amúgy jól látom, hogy a 4.0-n végre elfordítható a kép a főképernyőn? :Y

[ Szerkesztve ]

Sony Ericsson Xperia Arc

(#26) hunfatal válasza raddani (#25) üzenetére

hunfatal
(PH! félisten)

Eddig is elfordítható volt, ha jól tudom, csak a billentyűzetes telefonok (Mini Pro, Pro) nem fordultak, csak akkor, ha kinyitottad a billt.

[ Szerkesztve ]

(#27) lmno válasza aero. (#23) üzenetére

lmno
(senior tag)

Itt azért van csak ennyi ikon, mert ez gondolom valami x10 mini vagy xperia mini lehet. A nagyobbakon (pl. Ray-en biztos) 4*4 ikon van az app drawer-ben.

(#28) aero. válasza lmno (#27) üzenetére

aero.
(PH! kedvence)

SE LWW, 320x480, de gondolom látod te is, hogy 5x4 is elfér bőven Go Launcherben. Lásd. :)

[ Szerkesztve ]

(#29) lmno válasza aero. (#28) üzenetére

lmno
(senior tag)

Ja csak a betűk már enyhén pixelesek és aprók :) De egyébként meg ezért jó az android mert úgy variálhatod ahogy akarod; X8-ason egyébként én se a gyárit használtam, viszont a Ray-en már teljesen megfelelő szerintem.

(#30) aero. válasza lmno (#29) üzenetére

aero.
(PH! kedvence)

Az a betűtípus miatt van. Mindegy is igazából, jó nekem a Go Launcher. De a Nozomis képeken úgy tűnik, mintha kicsit finomítottak volna az ikonokon, meg a felületen. Kíváncsian várom majd. Ray az meg csak egy álom marad nekem. :))

[ Szerkesztve ]

(#31) hunfatal válasza aero. (#30) üzenetére

hunfatal
(PH! félisten)

Go Launcherhez van Xperia téma, kár, hogy fizetős. :(

[link]

(#32) raddani válasza hunfatal (#26) üzenetére

raddani
(újonc)

Nekem Xperia Arc-om van, de nem fordul el a kép sem a menüben, sem a főképernyőn :/

Sony Ericsson Xperia Arc

(#33) viewdetails válasza fleetcmd (#11) üzenetére

viewdetails
(PH! addikt)

fleetcmd

"Amúgy érdekes, hogy a videóban lévő droid kernele még 2.6.32 (a Galaxy Nexus-t 3.0.1 hajtja, sőt, még a 2.3.5-ös Gingerbread-es HTC-met is 2.6.35), gondolom, még nem készültek el az új driverekkel, vagy nem is akarnak vele elkészülni?"

A Google korlátozza a kernelcserét minden droidos készüléken, amivel kijött, azzal kell végigélnie az életciklusát. 2.6.32 volt az Arc fejlesztésének idején, így az ICS ROM is azzal készül el rá, ahogy 2.6.29 volt az X10 összes gyári ROM verziójában a kernel. A Nozomi újabb kernellel jön majd.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#34) Tomi0703 válasza hunfatal (#17) üzenetére

Tomi0703
(őstag)

igy vagyok vele enis. ez a negy sarkos se rossz de valoban sok helyet foglal. a nagy SE-ok felulete k*rvara bejon. :D

(#35) hunfatal válasza Tomi0703 (#34) üzenetére

hunfatal
(PH! félisten)

Küldtek egy ingyenes xperia témát a go launcherhez, ami időközben lekerült a marketről. Hasonlít a rendeshez, csak ugye a go launcher jóval többet tud. Ha kell, akkor privátban elküldöm. :)

(#36) Tomi0703 válasza hunfatal (#35) üzenetére

Tomi0703
(őstag)

Küldheted. :D

(#37) raddani válasza hunfatal (#35) üzenetére

raddani
(újonc)

Nekem is jöhet :)

Sony Ericsson Xperia Arc

(#38) hunfatal

hunfatal
(PH! félisten)

Elküldtem mindkettőtöknek.

(#39) Tomi0703 válasza hunfatal (#38) üzenetére

Tomi0703
(őstag)

(#40) raddani válasza hunfatal (#38) üzenetére

raddani
(újonc)

"Error (404)
We can't find the page you're looking for. Check out our FAQ or forums for help. Or maybe you should try heading home. " :O

Sony Ericsson Xperia Arc

(#41) hunfatal válasza raddani (#40) üzenetére

hunfatal
(PH! félisten)

Közben aero törölte valószínűleg, az ő linkje volt.

[ Szerkesztve ]

(#42) aero. válasza raddani (#40) üzenetére

aero.
(PH! kedvence)

(#43) raddani válasza aero. (#42) üzenetére

raddani
(újonc)

Sony Ericsson Xperia Arc

(#44) Ricardo

Ricardo
(PH! félisten)

Ha ezt így folytatja az SE (illetve a Sony), a következő készülékem tőlük veszem. Amennyire le voltak maradva a frissítések terén, most olyan tanárosan csinálják. A többiek egytől egyig tanulhatnának tőlük.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.