Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz zdanee #19 üzenetére

    Nem tudom, Te hogy vagy vele, de mifelénk a kamionok benzin nélkül is elközlekednek (de csak, mert gázolajat bőséggel fogyasztanak :) ).

    No de komolyra fordítva: Volt Omniám, lecseréltem egy Wave-re. Megbántam. Nem láttam akkora változást, mint amennyit kifizettem (főleg, hogy a Wave-et eladtam, mert mindig volt vele valami és nem akarták kicserélni semmiképpen).
    Vettem egy B2100-át másfél éve. Kapott hideget meleget (azért falhoz-, földhöz nem csapkodtam), főleg vizet, de nagy mennyiségben nem csak fél órát és nem csak 1 métert. Voltam vele élményfürdőben is, csúzdáztunk is, úszott 2órát folyamatosan és volt majdnem 3 méteren. Az aksija bírja 6-7 napot úgy, hogy telefonálok 1-20perc közötti időintervallumban minden nap 5-6szor. Ja? A lényeg, hogy akkor sem fizettem érte csak 21000Ft-ot és azóta sem került többletköltségbe. Van lámpája (bár a fényképezést nem segíti, de eléggé jó zseblámpának), nem csinál rossz képeket (1280*1024) és le nem cserélném.
    Ezzel egy centit sem akarom csökkenteni a Sonim értékeit, de az árát akkor sem értem, ha a fejem tetejére állok. Meg azt sem, hogy miért nem csinálnak ilyen készülékeket a nagy gyártók is. Samuéknak is csak ez a B2100 van, pedig biztos tudnának még hasonló jókat csinálni Ők is meg mások is.

Új hozzászólás Aktív témák