Hirdetés

2019. február 23., szombat

Gyorskeresés

(#1) kcsa

kcsa
(PH! kedvence)

Már ideje lenne egy átfogó strapafon-tesztnek, én várom :)

(#2) fricz19

fricz19
(őstag)

3év garancia ide vagy oda, ez rettentően drága

(#3) Graphics

Graphics
(Jómunkásember)

Torch felirat :D ez jó , azért kicsit viccesek voltak a tervezők, kicsit kínai érzés.
2 MP + egy fáklya besegít a jó képekhez :D

(#4) kcsa válasza Graphics (#3) üzenetére

kcsa
(PH! kedvence)

torch: elemlámpa, fáklya, hegesztőpisztoly, zseblámpa

via: sztaki szótár

[ Szerkesztve ]

(#5) meroly

meroly
(PH! nagyúr)

a hátlapot felcsavarozva már semmi sem juthat be a motorháztető alá
Tapasztalataim szerint sajnos a hang sem :(
A túl oldalon hallottak mindent rendesen?

A betekintési szög siralmas, ez pont nem az a kategória ahol ezzel kéne sprórolni.

A mobilfény alkalmas zseblámpának tulajdonképpen vagy sem?

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#6) rep3at

rep3at
(őstag)

Hát aki tényleg ki is használja annak szinte ez a legjobb.

Forward thinking. كرر

(#7) iwii

iwii
(lelkes újonc)

Ez mekkora már? Ölni lehetne vele...

(#8) feliks

feliks
(senior tag)
LOGOUT blog

Összegzés bekezdésben tényleg "Sonim XP3300 Core" kell hogy ottlegyen..? A címben Sonim XP3300 Force-nak hívtátok (Vagy Force Core?) Nemértem..

[Be Happy] - Kérlek ha írtam neked egy PÜ-t akkor méltass arra, hogy válaszolsz, akkor is, ha a válaszod nemleges.

(#9) amanoba

amanoba
(őstag)

ez a súly és vastagság a strapa telók közt is elég nagy szám.

a tartozékokat és garanciát elfogadnám egyébként.. :))

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#10) Graphics

Graphics
(Jómunkásember)

Kis elírás a végén:
"Nehéz megítélni a Sonim XP3300 Core telefont" > Force akart lenni , gondolom

(#11) JanFe

JanFe
(senior tag)

Strapa telonak nem rossz keszulek. :)

"There is nothing permanent except change"

(#12) dr. Kind válasza Graphics (#10) üzenetére

dr. Kind
(HÁZIGAZDA)

Jogos, javítom is, köszi hogy szóltatok :R

(#13) Retekegér

Retekegér
(HARDVERAPRÓD)

Grat a Bear Grylls mémhez :C

<< AMD - Advanced Mining Devices >>

(#14) daninet

daninet
(PH! addikt)

Az öreg Bear befigyel.. :C
Egyszer komolyan veszek egy ilyen telefont :K Mondjuk színes verziókban még ütősebb szerintem

Trust me.. I'm from the internet. ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#15) alamuszi

alamuszi
(őstag)

Célzottan veszi meg valaki akkor nem az, Az IPhone, vagy egy Nokia 6303 az valóban baromira drága, mert van több 10 ellenfele mindkettőnek. De ez nem a tipikusan elterjedt fajta, hogy ne kérljenek el ennyit érte.

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#16) Probber

Probber
(őstag)

Hát van ára. A 3G-t tényleg hiba volt kihagyni és egy jobb kamerának is lett volna helye. Egyébként ez a fekete szín biztos, hogy jó öltet? A Sonim-tól megszokott könnyen észrevehető rikító sárgát (mint Bear Grylls kabátja :D) könnyebben megtalálja az ember, ha munka közben valahol elhagyja.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#17) Peterson_ válasza kcsa (#1) üzenetére

Peterson_
(PH! addikt)

Egyetértek.
Pont múltkor láttam valamelyik csatornán strapatelefon tesztet, de elég gyengusz volt
(semmi vízbemerítés, vagy ilyesmi :DDD )

Amúgy azt nem értem,hogy miért nem tudnak egy legalább ekkora kapacitású akkut rámolni az okostelefonokba.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#18) Dave1984

Dave1984
(őstag)

több, mint 108 ezer jön ki, ez azért nem kevés pénz.
Ennyiért akkor már Motorola Defy és még pénzem is marad,nem mellesleg picit nagyobb a tudása is :D

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#19) zdanee

zdanee
(őstag)

Az MRM azaz Mobile Resource Management alatt azt kell erteni, hogy bekapcsolt GPS-el es mobilneten logva a telefon kapcsolatban all egy kozponti szoftverrel, ami segit kiosztani feladatokat a telefont hasznalo munkasoknak, mondjuk a legkozelebbi kamiont kuldi a felvevopontra, megtervezi az optimalis utvonalat a sok kamionosnak, hogy minnel kevesebb ido alatt, a legkevesebb benzint hasznalva jusson el minden mindenhova. A JAVA-progikat indito gomb meg gondolom majd az uj firmwarevel az MRM progiba repit. [link]

Zipit Z2 idomár - Samsung Galaxy S8 - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

(#20) kelly416 válasza zdanee (#19) üzenetére

kelly416
(PH! kedvence)

Nem tudom, Te hogy vagy vele, de mifelénk a kamionok benzin nélkül is elközlekednek (de csak, mert gázolajat bőséggel fogyasztanak :) ).

No de komolyra fordítva: Volt Omniám, lecseréltem egy Wave-re. Megbántam. Nem láttam akkora változást, mint amennyit kifizettem (főleg, hogy a Wave-et eladtam, mert mindig volt vele valami és nem akarták kicserélni semmiképpen).
Vettem egy B2100-át másfél éve. Kapott hideget meleget (azért falhoz-, földhöz nem csapkodtam), főleg vizet, de nagy mennyiségben nem csak fél órát és nem csak 1 métert. Voltam vele élményfürdőben is, csúzdáztunk is, úszott 2órát folyamatosan és volt majdnem 3 méteren. Az aksija bírja 6-7 napot úgy, hogy telefonálok 1-20perc közötti időintervallumban minden nap 5-6szor. Ja? A lényeg, hogy akkor sem fizettem érte csak 21000Ft-ot és azóta sem került többletköltségbe. Van lámpája (bár a fényképezést nem segíti, de eléggé jó zseblámpának), nem csinál rossz képeket (1280*1024) és le nem cserélném.
Ezzel egy centit sem akarom csökkenteni a Sonim értékeit, de az árát akkor sem értem, ha a fejem tetejére állok. Meg azt sem, hogy miért nem csinálnak ilyen készülékeket a nagy gyártók is. Samuéknak is csak ez a B2100 van, pedig biztos tudnának még hasonló jókat csinálni Ők is meg mások is.

(#21) tjb007 válasza kelly416 (#20) üzenetére

tjb007
(PH! félisten)

"Samuéknak is csak ez a B2100 van"

Nem csak az van, van még B2710 alias Xcover 271, B2700, M110 + ami Európába nem jött (W9705, A657).

(#22) JR.CSé

JR.CSé
(senior tag)

Hmm már nagyon várom a Strapa mobl tesztet.Azért van már felhozatal bőven.A személyes favoritom a 007 es:D

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#23) nord_ válasza Dave1984 (#18) üzenetére

nord_
(PH! kedvence)

Biztos vagy benne, hogy ugyanazt kibírja mint a Sonim? ;)

(#24) alamuszi válasza Dave1984 (#18) üzenetére

alamuszi
(őstag)

Azért nem egy kategória. Nem biztos, hogy egy defy-n keresztülhajtasz egy uaz-al. akkor az túléli. Valamint az sem, hogyha beledobod egy mocsárba, akkor sokáig húzza.
Azt látom, hogy itt is a kollégák el vannak tévedve nem is kicsit. Szokás szerint...
KB olyan ezt a terefont összehasonlítani a Defy-vel, mintha a törésállónak titulált Nokia 6250-et hasonlítanád egy Ericsson R250-hez. Az egyik egy szép, marha drága, és nem annyira jó telefon, míg a másik egy professzionális valóban mindenk kibíró készülék. Ha neked nem arra van szükséged, hogy az amazonas partján nyakig a mocsárban telefonálj, akkor nem azt kell venni érted? Csak mert nem tettszik, még a hadsereg nem defy-t használ, de tuti azért, mert ott begyepesedett droidok ülnek.

(#25) EkSYS

EkSYS
(senior tag)

Azért kíváncsi lennék mennyit bír elmenni normál használat mellett. S valóban a 108.000 HUF nem kevés. De ha valakinek strapa telefon kell és nem akar android 3.0-t akkor jó lehet.

Eki - az eredeti

(#26) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

megnézném azért mit bír:)

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 ➡ tde.fun

(#27) Vikt0r

Vikt0r
(fanatikus tag)

Valamikor lesz operáció rendszeres Sonim? Az lenne a nagy durranás.

(#28) johny dragon válasza EkSYS (#25) üzenetére

johny dragon
(senior tag)

Android 3. nincs egy mobilon sem. ;)

Xperia mini pro 4.0.4

(#29) Graphics

Graphics
(Jómunkásember)

Nem passzol az Android 3.0 ide, az tablet-ekre van.

[ Szerkesztve ]

(#30) fahrii válasza EkSYS (#25) üzenetére

fahrii
(senior tag)

Hogy lehet ennyi hülyeséget leírni egy 3 soros postba?

(#31) Lacazr93

Lacazr93
(senior tag)

Ez az MTK platform valahogy még mindig nem dobta be magát a szívembe :(

(#32) Duree

Duree
(PH! kedvence)

Lehet,hogy drága de nem akármilyen telefon.van egy réteg akinek gyártják,azok mondják meg,hogy drága vagy nem

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

(#33) szili_x14

szili_x14
(újonc)

Ez a Bear Grylls-es kép jó ötlet volt :D

(#34) Catch 22

Catch 22
(újonc)

szerintem nem lehet egy ilyen keszuleket atlagos opciok es nezopontok szerint ertekelni.

az ilyen telefon tenyleg tulelesre hivatott.

ahol hasonlo helyzetekbe kerulhetsz, peldaul nem eselyes a 3g lefedetseg sem, that teljesseggel folosleges volna, plusz az akksi idot is rendesen megcsapna. a GPS es a BT meg mindenhol hasznos.

a kamera minosege arra amire egy ilyen telefon kameraja kellene kivalo. szerintem a legobb tulelo telefon ami a nagykozosseg szamara elerheto.

"Hááth' lehetne egyel jobb dee' nem feltétlenű' kurva rossz hanem aránylag szar" By Józsi a katona

(#35) Hatvan9

Hatvan9
(senior tag)

Durva de nagyon drága. :(

(#36) tthom válasza Lacazr93 (#31) üzenetére

tthom
(senior tag)

Hát, azzal, hogy a kínaiak megszerezték a Philips Xenium sorozat gyártását, lehet, hogy sikerült "kifejleszteniük" egy elég fejlett technológiát, legalábbis készenléti idő szintjén. Nejemnek Philips van, két simes, (Kínából, mert itthon beszerezhetetlen), rendes 240x320-as kijelző, egész használható 3Mpixeles kamera, pár mm-es vastagság, meg a szokásos és úgy, hogy azért használja is, 2 hét a rendelkezésre állási ideje. Állandóan bekapcsolva, két hálózaton. Azért nem rossz.. :)

(#37) forgonati

forgonati
(őstag)

Nevetséges hogy egy 300 euros telefonba nem birnak belerakni egy nyomorék 3g-t 2011-ben. Szánalmas. Pedig elvileg olyan embereknek lett tervezve akik mennek a természetbe, túrázni, extrém sport, stb. Bakker kimegyek hegyet mászni 2 napra, és a nyomorék mailjeimet nem tudom letölteni normális sebességgel, meg nem tudok megnézni egy weboldalt... Eh.

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#38) Ricardo válasza forgonati (#37) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Hegyekben, az erdő közepén, a pusztán tuti van 3g. :DDD

(#39) forgonati válasza Ricardo (#38) üzenetére

forgonati
(őstag)

Juj de okosat mondtál. Miért ne lenne? Konkrétan pl. Szlovákban a Magas Tátrában full 3G térerő van fenn a hegyek közt is, nemrég voltam ott 1 hétig. Nem 2005-ben vagyunk, csak szólok :U

(#40) Peterson_ válasza forgonati (#39) üzenetére

Peterson_
(PH! addikt)

Neked külön jelzi a 3G térerőt? :U
Amúgy persze, fejlesztik, de én pl sem hegyen, sem völgyben nem lakom, mégsincs 3g lefedettség.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#41) Ricardo válasza forgonati (#39) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Nem feltétlenül jellemző. Ha viszont elengedhetetlen, vegyél olyat amiben van. Ott a B2700.

Különben is szégyen hogy nincs benne egy jó minőségű AF-s fényképező. Ha az ember szép helyre megy (túra ,hegymászás) lőne pár szép képet nem? ;)

[ Szerkesztve ]

(#42) forgonati válasza Peterson_ (#40) üzenetére

forgonati
(őstag)

Nagyon sok telefon igen, jelzi. Nem tudom Te hol laksz, ahol én lakom ott már alap a 3G. Amelyik telefonban pedig nincs, főleg ilyen árkategóriában, ahoz nem tudok már mit hozzáfűzni.

(#43) alamuszi válasza forgonati (#42) üzenetére

alamuszi
(őstag)

Vegyél IPHONE-t :)

(#44) zdanee

zdanee
(őstag)

Gyerekek, el vagytok tévedve. Ezt a mobilt nem magadnak veszed, ez egy céges mobil. A tundrán kamionozó melós, a fakitermelő az erdőben, az acélipari munkás az 50 fokos öntödében, a bányagépész a sötétben és koszban, ilyen helyekre kell elképzelni. Neked mi szükséged van IP68-as védelemre? Leejted? Azt egy MotoDefy is túléli (jó esetben). Azt viszont azért megnézem, ahogy a 3 centi vastag ipari kesztyűben nekiállsz a kapacitív kijelzőjét nyomkodni. Ehhez nem kell levenni azt a kesztyűt, egyfelől nem zavarja, ha sáros/vizes/savas, másfelől van akkora, hogy kényelmesen be tudod nyomni a gombokat így is. A legtöbb Sonim tud PTT-t is, számomra érthetetlen, hogy ez miért nem, úgy még több értelme lenne.

Jah, és a melós ne Facebookozzon a céges mobilján, arra nincs szükség = nincs 3G.

[ Szerkesztve ]

Zipit Z2 idomár - Samsung Galaxy S8 - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

(#45) johny dragon válasza zdanee (#44) üzenetére

johny dragon
(senior tag)

Igazad van, a Defy a mobiljára kevésbé vigyázó, de a tudásra vágyó városiaknak van, hogy ha leejtik, ne legyen baja, míg ez az ilyen Bear Grylls-eknek.

Xperia mini pro 4.0.4

(#46) sdd2

sdd2
(PH! kedvence)

Aki tényleg ilyen helyen melózik annak jól jön.Szerintem sem kell ebbe 3G mert nem netezésre találták ki.

Jöhetne egy teszt amibe megnézzük mit bír. :D

Jó térerőt mindenkinek. Huawei P20 Lite

(#47) nord_ válasza forgonati (#39) üzenetére

nord_
(PH! kedvence)

Na ja, turistaközpontban még jó hogy van 3G. :U Csak az a gond, hogy a legtöbb ország nem kizárólagosan turistaközpontokból áll...

(#48) k850 válasza zdanee (#44) üzenetére

k850
(PH! addikt)

Na megnézem, hogy melyik fakitermelő vállalkozó fog ilyen telókat venni a munkásainak, de az általad felsorolt szakmák gyakorlói sem fogják tudni megvenni a fizetéseikből.
Egyébként tényleg egy építkezési dolgozónak jól jönne, de ez a célcsoport, nincs túlfizetve. Tehát kis fizetésűek kilőve.
Fegyveres szerveknek is jól jönne, de ott bonyolult pályázati kiírásoknak kell megfelelni, ill. más technológiát használnak a titkosítás miatt.
Kismamáknak is jó jöhetne, de nekik meg a pelenkára és a tápszerre kell költeni a pénzüket.
Maradnak az extrém sportolók, itt feltételezhetően van anyagi tőke is hozzá. ;)

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#49) alamuszi válasza k850 (#48) üzenetére

alamuszi
(őstag)

Ez az elméleted hibás. Te a magyarokból indulsz ki, de kevés ilyen "Helyes,ügyes,LYóindulatú" nemzet van mint a mienk. Megnézhetet melyik fakitermelő vesz ilyet Kanadában, meg USA-ban, az összes. A dzsunka, csaló, kopasz, hülyegyerek magyar vállalkozó nem fog venni na ebben egyetértünk, de nem ebből a kiválló kis vállálkozó csoportból kell kiindulni, mert akkor a világ egy romhalmaz lenne, mint ezeknek a túlkvalifikált embereknek az élete :D

(#50) k850 válasza alamuszi (#49) üzenetére

k850
(PH! addikt)

"Megnézhetet melyik fakitermelő vesz ilyet Kanadában, meg USA-ban, az összes" :F :N
Mit gondolsz ott osztogatják a pénzt, gyökerebb társadalmat, amit említesz el sem tudok képzelni. Lassan e multi hatalmak miatt, valóban romhalmaz lesz a világunk.

A telefonkészülék egyébként tetszik, extrém viszonyok közt valóban jó társ lehet, de az ára miatt nem a munkásosztály kedvenc telefonja lesz, itthon és külföldön sem.
Bár, legyen igazad, hogy Amerikában osztogassák kettesével. ;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.