Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz sutszi #169 üzenetére

    Végülis a 10 millió foci edző, 10 millió közgazdász országa után most a 10 millió fejlesztő és projekt manager országa lettünk. Gratulálok! Ez igen!

    Én javaslok a nagy kódolás közé beékelni értő olvasás gyakorlatokat. Durván nem megy ez.

    Szóval te klasszikusan egy vásárló vagy. A Pick szalámit megszakérted amit boltba veszel? Lehetne ezt olcsóbban is igaz?

    Ha a boltban lévő Picket az én ízlésem szerint rakják össze, miközben minden lényegi gyártási folyamatot ellenőrzök és ha kell, módosíttatok rajta, akkor igen, klasszikus vásárló vagyok. És persze, ha több gyár is állítana elő Picket azonos helyen és piacon, majd ezekből mazsolázva rakatnám ki magam elé a lidiben. Huuu de meredek lett.
    Mivel ez közel sem igaz, ezért szerintem hagyd ezeket a párhuzamokat, rossz nézni.

    Mellesleg, ez a meló nem csak kódolásról szól... De azért is hiszed ezt, mert halvány lila gőzöd sincs róla. De okoskodni jólesik ugye?

    Annyira nem, csak szomorú, hogy C++-ban jobbat tudnánk beszélgetni, mint magyarul ezek szerint.

    Erre a te szavaiddal válaszolnék akkor: "Annak mindig örülök, ha valaki nálam jobban tudja én mit tudok meg mit nem."

    Az megvan, hogy... áh, hagyjuk. Ha most szigorú lennék, akkor visszaidézném azt, amire ezt írtam. És kész, is, visszajutottunk az eredeti kijelentésedig.

    Nagyon érdekes, hogy amikor fordított helyzet van akkor minden oké... :U

    Az milyen? Most ott állunk, hogy ha valamit normálisan meg akarok valakivel csináltatni akkor nem specifikációt csinálok, CAD-et vagy konkrét terveket aztán kiadom,, hanem aktívan benne kell lennem a munkafolyamatokban különben egy vödör szemetet kapok túlárazva, pocsék minőségben, amit utána még ennyi pénz és kétszer annyi ideg helyrevágni. Nem tudom ennél fordítottabb mi lehet. Vagy, hát, de. Amikor magam csinálok meg valamit a Word doksi írásától kezdve a kész "műalkotásig". Ami ugye jelen esetünkben már lehetetlen, mert néha aludnom is kell, a kódolásról meg leszoktattak rendesen amúgy is.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák