Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz Tikakukac #168 üzenetére

    Végülis a 10 millió foci edző, 10 millió közgazdász országa után most a 10 millió fejlesztő és projekt manager országa lettünk. Gratulálok! Ez igen!

    "Belülről meg nem kell látnom semmit. Azt majd te látod, nekem már egyetemen elég lett a kódolásból. Nekem elég látni az életútját egy fejlesztésnek, a költségvonzatát, időbeli lefolyását és végeredményét."

    Szóval te klasszikusan egy vásárló vagy. A Pick szalámit megszakérted amit boltba veszel? Lehetne ezt olcsóbban is igaz?

    Mellesleg, ez a meló nem csak kódolásról szól... De azért is hiszed ezt, mert halvány lila gőzöd sincs róla. De okoskodni jólesik ugye?

    "Utasítsd, mit bánom én. Ezeket csak az veszi magára, akinek van valami vajacska a füle mögött. "
    Erre a te szavaiddal válaszolnék akkor: "Annak mindig örülök, ha valaki nálam jobban tudja én mit tudok meg mit nem."

    Nagyon érdekes, hogy amikor fordított helyzet van akkor minden oké... :U

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák