Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NKing

    tag

    A korábbi részek nagy rajongójaként kifejezetten vártam már ezt a részt. A Steam verzió simán indult, semmi gond nincs vele, egyelőre falba beleanimált takedown-on kívül buggal se találkoztam. Grafikailag azért jelentősen felhúzták, a gépigénye jóval magasabb, mint a 4-nek. Egyelőre csak a single-t kezdtem el, sok helyen változott a játékmechanika - valóságosabb lett (mozgás, járművek elleni harc - ez nagy +pont, lopakodás, stb.), ezzel együtt pedig nyilván nehezebb is kicsit a játék. A workbenches fegyvermódosítást szerintem itt fölös volt koppintani, ahogy a focus módot is (kb. wallhack, amikor "kifigyeled" az ellenfeleket a falon át is a hangjuk alapján). Kíváncsi leszek a játék későbbi részében mi jön ki ebből, mennyire lesz kiforrott így ennyi módosítással az egész.

    Eddig hiányosságnak csak a továbbra is botrányos szinkron alakításokat tudnám megjelölni, sokszor túljátszott és a beszéd nagyon messze áll az animált mimikától is, amit nem tudok mire vélni - sajnos ez a széria visszatérő hiányossága. Apróság lehet, de szerintem a beleélést nagyon rontja a rengeteg indikátor a képernyőn, amihez most már hozzájött az is, hogy rejtőzködésnél a főhős fehér kontúrt is kap - ez szerintem totál felesleges és kikapcsolni se lehet (remélem csak egyelőre...). Ettől függetlenül szerintem jól hozza a korábbiakat, akinek azok bejöttek, ez is tuti tetszeni fog.

Új hozzászólás Aktív témák