Hir​d​e​t​é​s

2017. december 16., szombat

Gyorskeresés

(#1) dajkapeter

dajkapeter
(fanatikus tag)

Ha ez is jack nélküli lesz, akkor én ejtem a Xiaomi-t... Ahogy a vezetékénlküli töltés hiánya is nagy fekete pont. Lehet akármilyen a hardver...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#2) Robert07 válasza dajkapeter (#1) üzenetére

Robert07
(fanatikus tag)

A jack nekem is hianyozna, de a vezeteknelkuli toltes nelkul meg lehet lenni, foleg ha van QC. Legalabbis nekem nem okoz gondot naponta ~1 oraig toltore tenni a telefont, es inkabb ezt valasztanam, mint a vezeteknelkuli toltest.

突き出る釘は打たれる。

(#3) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

MI6 nagy hibája a B20 hiánya volt. Ezért is választottam az A1-et. Bízom benne hogy ebben már lesz és marad a kompakt méretű képernyője.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Redmi 4X & MI A1 B20. Logout összehasonlítás.

(#4) enginev3.0

enginev3.0
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Vajon iPhone 8 vagy iPhone x kinézete lesz? :D

Logitech <3 ll Én nem szeretem az almát és ennek nagyon örülök, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom ll Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#5) Atocha válasza enginev3.0 (#4) üzenetére

Atocha
(senior tag)

Vajon telefon vagy telefon kinezete lesz?

Nem unjatok meg ezt az osszehasonlitgatast?

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#6) wesder válasza enginev3.0 (#4) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Samu8

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#7) Duliee válasza Luck Dragon (#3) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Csak ígérték a B20 variáns megjelenését, de végül nem lett belőle semmi.

Lényegében szerintem az olcsóbb modellekkel hamarabb mertek itt megjelenni.

Talán a Mi7 majd, akkor lehet én is benevezek rá, habár a Mi Mix 2 túl szép lett és a felhasználói szokásaimnak a Redmi 5 is meg fog felelni

[ Szerkesztve ]

. . .

(#8) sheratan válasza Atocha (#5) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Hát mondjuk az Apple megoldotta az egyedi kinézetet, a Samsung is, LG is, még az Essential is igazából. De a kínaiaknak nem erőssége az ilyesmi.

https://www.instagram.com/kornenator/

(#9) Luck Dragon válasza Duliee (#7) üzenetére

Luck Dragon
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Mi mix2 tényleg szuper, csak már nekem nagy lenne.

Így ezért várom a Mi7-et. Ha lett volna Mi6-B20 variáns már azt használnám. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Redmi 4X & MI A1 B20. Logout összehasonlítás.

(#10) Csapoati válasza dajkapeter (#1) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Ne ejtsd, nem ütésálló.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#11) Duliee válasza sheratan (#8) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Biztos van, akit nagyon érdekel az egyedi kinézet. Én egy telefont szeretnék venni.

Nem erősségük, aztán elég jókat készítenek... :) Mi Mix... Mi Mix 2 ... Honor és Huawei se egy marék szar design-nal jött ki...

[ Szerkesztve ]

. . .

(#12) hmb válasza sheratan (#8) üzenetére

hmb
(kvázi-tag)

Mi mix es mi mix 2 tok ucat kinezet,igy szemre nokia 2110i koppintas.....ajanlom figyelmedbe a folding electric bicojukat, nagyjabol a legjobb formatervezesu a kategoriaban

[ Szerkesztve ]

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#13) sheratan válasza Duliee (#11) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Mivel napi használati eszköz, nézzen ki normálisan.

A Mix az koncepció volt, mellette a tömeggyártott telefonoknál nem nagyon tolják az egyedi designt. Honor, mint egyedi...? :D

[ Szerkesztve ]

(#14) enginev3.0 válasza Atocha (#5) üzenetére

enginev3.0
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Nem

Logitech <3 ll Én nem szeretem az almát és ennek nagyon örülök, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom ll Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#15) Teo.

Teo.
(tag)

Nahát egy jövőre érkező csúcs telóban a csúcs qualcomm proci lesz ? Micsoda hír ....

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note 4 ThinkPadT500

(#16) SaGaIn válasza Robert07 (#2) üzenetére

SaGaIn
(fanatikus tag)

A vezeték nélküli töltés sem úgy vezetéknélküli mint a wifi... így is helyhez van kötve a mobil, így is be kell dugnia töltőt és rátenni a telefont...

Még annyira sem vezeték nélküli, mint egy vezeték egér...

Szerintem komolytalan és csak reklámfogás

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#17) Barkin válasza SaGaIn (#16) üzenetére

Barkin
(őstag)

Egyes amerikai, ázsiai és európai éttermek egyaránt nyújtanak lehetőséget a vezeték nélküli töltésre. Több autóban szériafelszereltség. Bútorok is vásárolhatóak már, amikbe be van építve a technika.

[ Szerkesztve ]

(#18) Soybex válasza Teo. (#15) üzenetére

Soybex
(őstag)

Tán mediatek legyen és hallgatnád a jogos sírást?

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#19) DeathAdder válasza Barkin (#17) üzenetére

DeathAdder
(PH! kedvence)

Ja és csak is kizárólag egy újabb olyan luxus ami emberi kényelmet szolgálja, semmi mást. Sokkal környezetszennyezőbb (nem mintha nagyon zöld lennék, de tény), mint ha a felhasználó venné a 3 másodperces fáradságod és rádugna egy reverzibilis kábelt.

The Power of Dreams • You'll Never Walk Alone

(#20) Barkin válasza DeathAdder (#19) üzenetére

Barkin
(őstag)

Ez a jövő, ha tetszik, ha nem. :) Néhány év és már nem lesz arra lehetőség, hogy kábelen keresztül etessük a mobil eszközeinket.

(#21) Weeman1

Weeman1
(PH! kedvence)

Remélem minimum 6" lesz a kijelző.

Samsung S7 Edge & Xiaomi Mi Max 2

(#22) joey04 válasza enginev3.0 (#4) üzenetére

joey04
(PH! félisten)

valahol spórolni kell.

Bazinga!

(#23) mizoli

mizoli
(PH! addikt)

1:2-es (18:9) képernyőaránnyal, B20-szal, Amoleddel, 6" körüli kijelzővel jöhet :)

(#24) Barkin

Barkin
(őstag)

(#25) atike válasza Barkin (#24) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Na ez ha ilyen lesz.......

Azt megvárom. :)

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#26) mizoli válasza Barkin (#24) üzenetére

mizoli
(PH! addikt)

Jó, jó, de miért vannak ekkora kávák a kijelző körül? :D

(#27) Barkin válasza mizoli (#26) üzenetére

Barkin
(őstag)

Azért, hogy 97% legyen a screen to body ratio. :)

(#25) atike Csak ne legyen edge kialakítású, én is bízom benne, hogy ez a leak nem áll messze a valóságtól.

[ Szerkesztve ]

(#28) jUUh válasza SaGaIn (#16) üzenetére

jUUh
(senior tag)

Ezzel nem értek egyet. Szerintem sokkal kényelmesebb egy jól elvezetett töltőhelyre rátenni, mint állandóan keresgetni a konnektort. Sőt, az ikeában már van éjjeli szekrény is wireless charhingos hellyel, éttermek, kávézók is átveszik.

Kíváncsi leszek a készülékre. :)

Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition | Xiaomi Redmi 2 Pro

(#29) sheratan válasza jUUh (#28) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Reptéren is láttam már olyat, hogy a váróban ilyen asztallapba épített töltő volt. Kényelmes, biztonságos, nem kell attól tartani, hogy valami zsivány töltőfej meghekkeli a telefont :) És nem kell az épület pilléreinek tövében kuporogni, ha csak ott van konnektor.

(#30) Barkin válasza sheratan (#29) üzenetére

Barkin
(őstag)

Akkor ugye egyet értünk abban, hogy a vezeték nélküli töltés nem abban merül ki, hogy kizárólag a telefonhoz adott/megvásárolható QI töltő a vezeték nélküli töltés egyedüli extrája, amit egy telefon nyújtani tud.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.