Hirdetés

2018. július 19., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) aelod

aelod
(PH! kedvence)

Amúgy a tabletek miért nem fekvő elrendezésűek? Ez így úgy néz ki mint egy felhizlalt telefon. Technikai paraméterek rendben lesznek viszont.

" Aki embernek hitvány az magyarnak alkalmatlan."

(#2) gyurkikrisz válasza aelod (#1) üzenetére

gyurkikrisz
(PH! addikt)

El kell fordítani, és már se telefon :U

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#3) Kékes525 válasza aelod (#1) üzenetére

Kékes525
(PH! félisten)

Egyetértek és szélesebbnek is kellene lennie. Egy tabletnél szerintem nem fontos az, hogy egy kézben lehessen megfogni. Az a telefonnál szükséges.

[ Szerkesztve ]

A topik műfaja nem teszi lehetővé az alapos, részletes, mindenre kiterjedő és egyértelmű hozzászólásokat, így hozzászólásom tartalmazhat félreérthető részeket is.

(#4) eventus válasza gyurkikrisz (#2) üzenetére

eventus
(PH! kedvence)

De akkor egy elfordított óriás telefon lesz :) Ha tablet, akkor nézzen is úgy ki.

Wake up. Be Bold. BlackBerry. R. I. P.

(#5) gyurkikrisz válasza eventus (#4) üzenetére

gyurkikrisz
(PH! addikt)

mitől tablet neked valami? elfordítod, és máris olyan mint egy tablet. vagy mi zavar? mitől nem lehet fekvő elrendezésben használni?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#6) Gusztáv válasza aelod (#1) üzenetére

Gusztáv
(PH! addikt)

Mert internetezésnél, dokumentum olvasásnál sokkal praktikusabb az álló elrendezés. És a 8"-os táblagépeket sokan erre használják. De mivel nincs rajta fizikai gomb, így teljesen mindegy, hogy tartod.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#7) Halkow.

Halkow.
(senior tag)

Jöhet sztereó hangszórókat kérek az elejére :D
És irDA ledet

[ Szerkesztve ]

Apple iphone SE 64GB Silver

(#8) Nexave

Nexave
(kvázi-tag)

Hat hogy is mondjam... Specifikaciokat tekintve egy egesz jo telefon lenne. En keveslem a FHD-t. Sejtheto hogy nem lesz egy olcso kutyu, innestol kezdve azt hiszem belefert volna egy QHD. Szerintem, es ez sajat velemeny, ahogy no a telefonok kijelzo merete ugy a tabletek egyre feleslegesebbe valnak. Ismetlem ez maganvelemyen :)

(#9) zombinyul

zombinyul
(PH! addikt)

Prima kis motyo lenne ez igy, viszont csak en furcsallom, hogy kisebb a kijelzofelbontas, mint az "elosmodellnel"? :)

Az meg hogy egy talbetnak fekvonek kell lenni... No comment, plane egy ilyen fizikaigombmentes eszkoznek. En pl. csak filmnezesnel teszem fekvore.

 iPhone 7 Black......... iPhone 3gS......... Lumia 735......... Lumia 800

(#11) blagolf

blagolf
(senior tag)

8,3 coll és csak fhd? Itt miért nem erőltetik a nagyobb felbontást? Vagy csak egy telefonban zavaró 5-5,5 collon a full hd? Elég érdekes. :C
Nem mint ha nem lenne elég. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Zoli

(#12) K82 válasza blagolf (#11) üzenetére

K82
(senior tag)

A QHD csak a virtuális péniszméregetésre jó, gyakorlati hasznát nem látom. Elég jó a szemem, nem két centiről bámulom se a telefon, se a tablet kijelzőjét - abból a távolságból meg tökmindegy h FHD vagy QHD.

Az árára kíváncsi lennék egyébként, elég jónak tűnik.

Motorola Defy -> Acer CloudMobile -> Razr Maxx -> Razr I -> Moto G -> Moto X -> Honor6 -> Moto X2 -> Oppo Find7 -> Meizu m1 note -> OnePlus 2 - > Moto X Style -> OnePlus 3 -> OnePlus 5 -> Nexus 5x -> Pixel 2 XL

(#13) ALBY

ALBY
(senior tag)

Végre egy korrektnek ígérkező tablet. ;)
Már csak a jó akku-t és egy jó árat kéne megtudni.

Méltó utóda a régi LG G tabletnek a sok újabb butított bigyó után.

(16:10-es felbontás tényleg jobb volna szerintem is, de jó így is. És szerencsére nem QHD.)

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#14) zombinyul válasza K82 (#12) üzenetére

zombinyul
(PH! addikt)

En is ezt mondom, pedig QHD telefonom van. Nem latom jelentosen recesebbnek parom FHD P8-asat, de meg a HD 735-osomet se. Az teny, hogy a G4-nek csodaszep kijelzoje van (mondom ezt nagy amoled fanatikuskent), tenyleg, felfoghatatlanul eles, de nem letszukseglet. Tabletba meg van egy 8'-asom HD felbontassal, rendszeresen filmezunk rajta, meg rengeteget bongeszek, de ez se bantoan pixeles. :) Emberek, egy olyan vilagba tolnak bele 5' magassagaba ilyen iszonyat felbontasokat, hogy rengetegen 1 meter kozeli meretbe HD felbontason tv-znek!

[ Szerkesztve ]

 iPhone 7 Black......... iPhone 3gS......... Lumia 735......... Lumia 800

(#15) icp1970

icp1970
(fanatikus tag)

ígéretes db nak látszik.

(#16) attilasd

attilasd
(őstag)
LOGOUT blog

Várom....
A snapdragon 600 már nem túl erős, ez a 805 jobb ötlet, QHD se kellene, de szerintem az lesz benne.

HP Elitebook 8470p & LG G Pad 8.3 & LG Optimus F6 & Xiaomi Mi Speakers

(#17) zsoking2

zsoking2
(újonc)

Nem értem, mit nyavajognak egyesek a FullHD-ra. Az még ilyen méretben is 265 ppi, max nagyon közelről látszik pixelesnek. Én pár éve váltam meg (nem kis örömmel) egy szükségtelefontól (Galaxy Y), azon a 3 collon vajon milyen pixelsűrűséget eredményezett a 240x320 pixel? :D Legalább az akkuidő jobb lesz, mint QHD-s kijelzővel.

[ Szerkesztve ]

(#18) zsoking2 válasza attilasd (#16) üzenetére

zsoking2
(újonc)

A Snapdragon 600 szinte röccenés nélkül tudta meghajtani a FullHD-s One M7-et (bár a Sense felület is közrejátszott benne), de tény, hogy azért egy S805-tel mi is úgy érezzük, nem lesz itt semmi baj ;)

(#19) Mosquito34

Mosquito34
(őstag)

Erre kíváncsi leszek. Remélem lesz LTE verzió is.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#20) Magnat válasza Kékes525 (#3) üzenetére

Magnat
(PH! kedvence)

Sztem tabletnél is fontos... Ha van hozzá tartó és le van téve az asztalra akkor persze nem, de ha fotelban/ágyban heverészve olvasgatsz, akkor sok helyzetben fogod egy kézzel, a másikkal meg tapicskolod.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#21) attilasd válasza zsoking2 (#18) üzenetére

attilasd
(őstag)
LOGOUT blog

Nem a rendszerrel van baj, hanem a játékokkal.

(#22) janeszgol válasza gyurkikrisz (#5) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Más nevében nem beszélek, de lehet erre gondoltak. Nálam a táblagép 4:3-as képarányú. 1-2 éve még oda voltam a 16:9 vagy 16:10-ért, ma már nem. Kényelmetlen. Csak a 4:3 (8-12 colig).

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#23) milkabrams

milkabrams
(senior tag)

a samsung galaxy tab pro 8.4 em nél eddig csak gondot okozott az 1600x2560 felbontás, mert nem mindegy hogy hány pixelt kell megmozgatni a soc-nak

(#24) Gunz4Hire válasza attilasd (#21) üzenetére

Gunz4Hire
(lelkes újonc)

HTC One M7-en a Mortal Kombat X-el játszok akadás mentesen :) Lehet, hogy egy Aphalt vagy egy Real Racing 3-mal meggyűlne a baja, de ezt pl tökéletesen viszi. :)

[ Szerkesztve ]

I live for the weekends, I live for Hard Styles, I live for hardstyle baby!

(#25) attilasd válasza Gunz4Hire (#24) üzenetére

attilasd
(őstag)
LOGOUT blog

Dead Trigger 2 és SG: Deadzoneval szoktam játszani, azok nem mennek max. felbontáson akadás mentesen.

(#26) kakuk.tamas válasza blagolf (#11) üzenetére

kakuk.tamas
(őstag)
LOGOUT blog

Mert ekkora méretben nem kicsit megdobná az amúgy se olcsó tablet árát a kijelző...
Ha egy "mezei" mobilos QHD kijelző 40-50k, akkor szerinted egy 8"-es mennyi?

Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei P20 Lite Blue ~ Xbox One S 1TB ~ MS Xbox One Patrol Tech ~ LG 43UJ63 ~

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.