Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HThomas

    senior tag

    válasz opr #50 üzenetére

    Ha már SUV szerűség, én 26-29 között én vennék egy Ford Explorert, az egy nagy, kényelmes autó, belefér az egész család cuccostól és nem kell nézni a kilométereket az autópályán... :)

  • #16820480

    törölt tag

    válasz opr #50 üzenetére

    Miért, a benzin/dízel ára hogy fog alakulni, ha megszűnik az árstop? :N Jó, egy Lexus elég megbízható, de azért ott is kell a rendszeres karbantartás gondolom, az olajcseréktől mindenféle cuccokig, és abba mondjuk nem veszel 10 ezerért gyertyaszettet, mint az olcsó kis Kalosba.
    Én mondjuk személy szerint kimondottan utálom, hogy magasabb felszereltségnél bejön mindenhol a (mű)bőr is, soha nem kellene, ahogy az űrhajós gombokkal teleszórt műszerfal sem hiányzik :N Tudom, ízlések, de én ezekért nem hogy prémium felárat nem fizetnék, de inkább meg sem veszem. Jó, ezt a Skodát sem, meg úgy semmilyen SUV-ot, mert semmi szükségem ekkora bálnára, meg ha már ilyen méret, akkor EV6 inkább.
    A hibridekkel nekem az a bajom, hogy sikeresen ötvözik a két hajtáslánc hátrányait: nincs nulla emisszió, cserébe nagyon kis elektromos hatótáv, cipelni kell a nehéz benzinmotort is, az akkut is, és igazából egyikből sem ideális méretűt.

    Amúgy a hatótáv parához érdemes megnézni pár ilyen 1000km autó vs másik autó tesztet Björntől, hogy mondjuk egy jóval nagyobb akkuval szerelt SUV sem fog feltétlen hamarabb célba érni a gyakorlatban, mint egy kis, 30kWh-s cucc.

Új hozzászólás Aktív témák