Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz sith7 #3 üzenetére

    Nem felidegesíteni akartalak.
    Az operációkor 36 éves voltam, de előtte kb 2 évvel előtte történt a beroppanás.
    Lázam nem volt emlékeim szerint, előjele sem volt de mint utólag kiderült lehetett volna rá számítani, mert nálam egy autoimmun betegség kezelése okozta amit szóban a kezelő doki utólag elismert.
    Volt röntgen, ráadásul nekem akkor derült ki hogy nagy a baj, mikor MRI vizsgálatra küldtek, mert a röntgenen nem látszott a sérülés, hiába is mondta a röntgen orvos hogy bizonyos porc és csont sérülések röntgenen nem látszanak az első kezelő doki váltig állította, hogy nekem semmi bajom, csak beképzelem magamnak, hogy hallottam a beroppanást, a hülye még gyógytornára is elküldött, utólag kiderült nagy hiba volt...
    Mikor már alig tudtam menni, és a fájdalom miatt már fentanyl tapaszt kaptam akkor sikerült kikönyörögnöm egy ortopédiai beutalót, ahol a történetemből a proffnak azonnal beugrott hogy itt nagy a baj, már aznap meg lett az MRI vizsgálat és mellé egy csontsűrűség vizsgálat is ahol egyértelműen látszott hogy nagy a baj, és azonnal lett műtéti időpontom.
    1 héttel a műtét előtt még nem volt biztos hogy műthető vagyok, mert a sok gyógyszeres kezelés miatt a véralvadásom nem volt jó, de szerencsére ezt meg tudták oldani és mikor telón felhívtak hogy mehet a műtét akkor örömömben felüvöltöttem, mert tudtam hogy vége lesz a fájdalomnak és a szenvedésnek.
    De ez már a múlt, most lassan itt az idő a protézis cserére, mert lejárt a kihordási ideje.
    Amikor a protézisről döntöttek akkor egy akkor még kísérleti protézist kaptam állítólag akkor én voltam a 2. ember aki ezt a protézist kapta, azóta ez már egy rendszeresített protézis lett mert semmi gond nem volt, sőt a prof szerint a történetemet oktatni kellene mert olyan látványos volt a gyógyulásom, és az hogy milyen minőségű lett az állapotom a 6 hónapos utókezelés után.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák