Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    szerintem semmi baj a műanyaggal ha nem tejfölös doboz minőségű, úgy is mindenki tokba rakja (a többség).. a fém és üveg meg csak érzésre minőségibb, egyáltalán nem tartósabbak, sőt, sérülékenyebbek.
    és ugyan többnyire nem használják (1-2 telefont kivéve, nem láttam még), de léteznek műanyag fajták amik bizonyos mértékig regenerálni is tudják magukat (apróbb karcokat "meggyógyítva" magukon).
    és tényleg könnyebb is tud lenni a fémnél és üvegnél, nem törik "hálósra a hátlap" ... megfelelő felületkezeléssel új-lenyomatmágnes se lesz... ezen kívül az ütést is jobban bírja és "elvezeti" a becsapódás energiáját hatékonyabban a fémnél és üvegnél ... a fémhez képest a formája se annyira "rideg" így kisebb eséllyel deformálódik tartósan azonos erőhatástól...

    szerintem csak előnye van így belegondolva... csak valahogy az érzés becsapja az ember és azt hiszi a fém jobb (mert van benne "anyag").. de csak drágább és nehezebb gyártani, és drágítja a készüléket is (ha tokba kerül feleslegesen is)...

    anno a nokia 800 borítása nagyon tetszett "minőségre" az is műanyag volt, igen jó fogással... bár anno végül nem azt vettem hanem xperia P -t, a másiknál a platform miatt bizonytalanodtam el és "táncoltam vissza" végül tőle... bár "kemény meccs" volt akkoriban hetekig a döntésemben melyik is legyen...

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák