Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    A fémből nem azért lett üveg mert szebb vagy jobb, hanem mert a fémmel az antennáknak is Kellett kivágás és a QI töltő padnak is külön kellene, szóval ergó már nem egy darabből állna a készülékház így se - úgy se. Az üveg viszont tényleg nagyon sérülékeny és első perctől tokot kíván, ha azt akarod, hogy 1 hét múlva is nézzen ki valahogy...

    Sokan említették előttem, de én is a Lumia telefonok polikarbonát borítását sírom vissza. Egyáltalán nem volt bazári, nagyon minőségi fogású volt, nem volt probléma sem az antennákkal sem a vezeték nélküli töltés megoldásával és nagyon ütésállók is voltak, valamint mint a cikk is említi, anyagukban színezhetőek, így a karcolások, apróbb sérülések gyakorlatilag cask nagyítóval észrevehetőek...

    Második legjobb megoldás még a Motorola Milestone 2-m borítása volt, ahol minden fém volt, viszont puha gumírozott borítással. Színe is szép volt, fogása is jó és egyáltalán nem gyűjtötte az ujjlenyomatokat.

    Szerintem egyébként nem kell temetni a plasztikot, majd visszajön divatba. Az üvegborítás is nyugdíjazva volt az iPhone 4S és a Samsung Galaxy S6 között (2012-2015) aztán mekkora comeback-et nyomott...

Új hozzászólás Aktív témák