Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    Nekem peldaul van egy normal roller es egy idoben gyakran hasznaltam. Ennek is siman van letjogosultsaga szerintem, foleg "rohano tarsadalmunkban".

    Nalam ahol lakom fizetos parkolasi zona, gyalog normal seta tempoban 16-18 percre van egy ingyenes parkolasi lehetoseg. Ennek megkozelitesere peldaul nalam teljesen alkalmas volt a roller, praktikus es penzt sporoltam vele. Igy az ut kb 6-7 percre redukalodott. Oda-vissza 20 perc sporolas (normal rollerrel). Nalam csak az okozott problemat, hogy a csomagokat hova tegyem, ha eppen vinni akarok valamit - egy nagy hatizsakba pakolni mindent eleg nehezkes volt. De teny, hogy idot lehet vele sporolni es elvezetes is (valahogy az ember gyerekkorat idezi, mar akinek volt ilyen annak idejen) beiktatni egy ilyet a hetkoznapokba. Persze a normal hajtasrol beszelek.

    De peldaul ha valaki ingazik es kicsit messzebb lakik a busz/vonatallomastol, praktikus lehet egy elektromos roller - gyorsan es izzadas nelkul lebonyolithato a napi kozlekedes.

    Szabadidos-sportos-aktiv tevekenyseg helyettesitesere en sem talalom jonak, bar azt is megertem, ha egy csalad igy indul utnak "kirandulni" vagy varost nezni "gyors tempoban".

Új hozzászólás Aktív témák