Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Depression

    veterán

    válasz janeszgol #37 üzenetére

    Néhány politikuson és greenpeace-esen túl senkit sem érdekel a környezetvédelem.
    Ha lemész a boltba, és akarsz venni kakaót, elég nagy valószínűséggel a csilli-villi műanyagzacskót emeled le, és nem a matt papíralapút, aminek ráadásul fele annyi a minőségmegörzési ideje. (saját tapasztalat)
    Egy erősebb autóra vágyom, mikor én vezetek a munkahelyemre havonta 1-2 alkalom, (35km), vagy a Balatonra (250km) évente egyszer. Közben az autó napi 10km-ert sem tesz meg a párom alatt. Simán bevállalnám, ha csak a környezetvédelem lenne a hátránya. Túl vagyok a 40-en, és a pénz sem áraszt el. 15-20 évesen én is meg akartam menteni a világot. Ma azon dolgozom, hogy anyagilag elég vonzó legyen a környezetkímélő kakaós csomagolás, igencsak kevés sikerrel.
    Nos, az apple-nél is megöregedtek már a velem hasonlóak. Szánalmas, amikor egy iPhone nem egy iPhone, hanem szép díszes dobozban, a bontás pillanatát is előidéző tárgy. Hányni szeretnék az unboxing videóktól, de a nép erre (is) kíváncsi!

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Új hozzászólás Aktív témák