Hirdetés

2019. február 20., szerda

Gyorskeresés

(#51) Rickazoid válasza MaUser (#50) üzenetére

Rickazoid
(PH! addikt)

Titkosítsd a kényes adataidat feltöltés előtt!

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#52) kaller1 válasza jimhun (#49) üzenetére

kaller1
(PH! nagyúr)

Értem, tehát marad a flash ablakban való megjelenítés, pl. képek esetében. Akkor lehet még is csak maradok a jól bevált 150gb-os webtárhelyemnél. :)

.::> mobiltelefonok szoftveres javítása - szerviz <::.

(#53) fabicska

fabicska
(fanatikus tag)

Ja én is látom mi a turpisság itt. Nem olyan könnyű az adatok mozgatása.

Fenejó ez az 50GB, ha abból fáj megtölteni 1GB-ot. Marad egyelőre a DropBox, az jobban áll a fejlesztésben.

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#54) Hypp válasza erikviking (#1) üzenetére

Hypp
(fanatikus tag)

AZ HP Touchpad 100 Gb -ot adott juliusban, azt az LG akkor nem koppintotta?

Bite my shiny metal ass!

(#55) P2 válasza daniel909 (#29) üzenetére

P2
(újonc)

Nem akartam hozzászólni a témához, de ha már megemlítetted...iOS eszközökre is volt ez az 50 GB két hónapig. December 2.-ig tartott az akció.

Egyébként nekem megfelel ez a box.net. Sőt a Dropboxot már nem is használom.

(#56) (jan)

(jan)
(PH! addikt)

x10 mini pro-n hogy lehet előcsalogatni ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#57) szuladam

szuladam
(fanatikus tag)

Hűű az anyját!!

Remélem a többi gyártónak is lesz hasonló programja rövid időn belül! Ez tényleg remek ötlet a sonytól. Kár hogy már lecseréltem a sonymat egy htc re :(

Revolut - TransferWise - Curve meghívó, kód privátba igényelhető :)

(#58) TaNbEaRo

TaNbEaRo
(kvázi-tag)

Valaki próbált esetleg már több accountot is regisztrálni egy telóról? :)

(#59) BossBoss

BossBoss
(senior tag)

iphon-ra már lement ez az akció. Jó ideje használom. Hasznos nagyon! Jól kezeli az office és pdf cuccokat is. Sokszor megmentett 1-2 ZH-n... :DDD

(#60) M4L@y

M4L@y
(kvázi-tag)

Ha belépek egy LG készülékről egyszer, akkor már meg is kapom az 50 GB tárhelyet? (LG GT540)

(#61) mrlujoak válasza (jan) (#56) üzenetére

mrlujoak
(PH! nagyúr)

X10 mini és X10 mini pro esetében - a QVGA kijelző miatt - a Marketről közvetlenül nem lehet elérni, de van rá megoldás.

MBazsee fórumtársunk már linkelte - köszönet érte - is a hozzászólásában.

Azt az oldalt elindítod, és vagy a QR kódot olvastatod be a telefonoddal, majd letöltöd és telepíted a Box-ot (apk. fájl), vagy közvetlen a QR kód feletti linket nyitod meg.

Ha feltelepítetted a letöltött apk fájlt, X10 mini és X10 mini pro esetében is be tudsz regisztrálni, és tudod aktiválni az ajándék 50 GB-os tárhelyet.

Én épp most ültem neki, és ezt kaptam válaszul:

"You have successfully upgraded to 50 GB of storage and sharing with your Sony Ericsson device!"

Xperia X10 mini-m van.

(#62) (jan) válasza mrlujoak (#61) üzenetére

(jan)
(PH! addikt)

Köszi az infót!

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#63) erikviking válasza Hypp (#54) üzenetére

erikviking
(senior tag)
LOGOUT blog

Ezt én nem tudtam :) Nem azért írtam, hogy most az LG-t fényezzem csak megjegyeztem. Amúgy ezek szerint gyengébb minőségben koppintotta az LG. Gondolom nem maradhatott ki az SE sem, ezért hát benyomatták ők is ezt a kis ajándékot.

(#64) doc

doc
(PH! nagyúr)

mar meg is kaptam :C

1N23456.HU - A Veszprém megyei motorkölcsönző

(#65) Cannabis7

Cannabis7
(senior tag)

életem végéig :)) , lehet hamarabb csődbe megy a SE :DDD

BB PIN: 2B6242F9

(#66) hunfatal válasza Cannabis7 (#65) üzenetére

hunfatal
(PH! félisten)

A boxot nem az SE üzemelteti.

http://goo.gl/gd6Zi5

(#67) vbence98

vbence98
(újonc)

X10 mini-n nem érhető el?

Technológia, kompromisszumok nélkül!

(#68) kaller1 válasza vbence98 (#67) üzenetére

kaller1
(PH! nagyúr)

kb. 6 hozzászólást kellett volna visszaolvasnod. :U

(#69) M4L@y

M4L@y
(kvázi-tag)

ZTE készülékem van, bejelentkeztem egy LG GT540-ről és már aktiválta is az 50 Gigát! :)

(#70) Tyren válasza M4L@y (#69) üzenetére

Tyren
(fanatikus tag)

A kérdés, hogy az adott készülék tulajdonosa, amikor később az ő acc-jával szeretne bejelentkezni, akkor ahhoz mit fog szólni a rendszer...
Abba bele sem merek gondolni, hogy ezt a bejelnekezést egy valahol kiállított próbapéldányról hajtottad-e végre....

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#71) M4L@y válasza Tyren (#70) üzenetére

M4L@y
(kvázi-tag)

Itthoni készülékről hajtottam végre, de a kérdés jogos, még ma kipróbálom és megírom az eredményt!

(#72) mrhitoshi

mrhitoshi
(PH! kedvence)

Szép kezdeményezés, de szerintem maradok a Skydrive-nál. :))

Platformok: PS4~PC~W10

(#73) M4L@y válasza Tyren (#70) üzenetére

M4L@y
(kvázi-tag)

Már 2 box fiókon aktiváltam, az 50 gigás tárhelyet, úgy, hogy szerintem e szempontból nincs lekorlátozva.

(#74) mrlujoak válasza mrlujoak (#61) üzenetére

mrlujoak
(PH! nagyúr)

Párom X10 mini pro-ján is sikeresen regisztráltuk az Ő 50GB-os tárhelyét...

(#75) darvinya

darvinya
(Jómunkásember)

Nem kötöszködni akarok.
De a kiírást lehetne pontosítani, mert a xperia telefonok nem x10-től indulnak.
Én is megörültem a hírnek és nagyot csalodtam mikor kiderült, hogy csak x10-től igényelhető.
X1 tulajként most mit tehenék?

Xiaomi MI A2 v9 Fekete… temetkezési vállalkozó lettem!

(#76) kaller1 válasza darvinya (#75) üzenetére

kaller1
(PH! nagyúr)

Nem kötöszködni akarok.

Pedig pontosan ezt teszed. :U
Teljesen felesleges belekeverni az X1,X2-őt a dologba, mert nem ezekről szól.

(#77) mrlujoak válasza darvinya (#75) üzenetére

mrlujoak
(PH! nagyúr)

...sőt kérlek, az Xperia X5 Pureness is az lenne... Mármint kötözködés... ;]
Az nem hogy csak nem androidos, de még csak nem is okostelefon... :P

(Egyébként igen, abban igazad van, hogy az androidos Xperiákra vonatkozik, és az Androidos, de nem Xperia modellre, a Live with Walkman-re is)

(#78) Dunbar válasza darvinya (#75) üzenetére

Dunbar
(senior tag)

Ez komoly? :D Egy több, mint 3 éves modellre, halott oprendszerrel miért adnának bármit is?
De sajnálom, ha csalódtál.

(#79) mrlujoak

mrlujoak
(PH! nagyúr)

...nah, próba, játszok egy kicsit a box képmegosztással... (ha már egy ideje nem működik a fórum képfeltöltése...)

link

[ Szerkesztve ]

(#80) Rickazoid válasza mrlujoak (#79) üzenetére

Rickazoid
(PH! addikt)

Csak nálam fagy be a kép méretezés után amikor Actual size gombot nyomok, amíg lejjebb vagy feljebb nem görgetem az egész oldalt?

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#81) erikviking válasza Rickazoid (#80) üzenetére

erikviking
(senior tag)
LOGOUT blog

Nálam tökéletesen működik.

(#82) mrlujoak válasza Rickazoid (#80) üzenetére

mrlujoak
(PH! nagyúr)

Nálam is jól működik.

(#83) ttt1

ttt1
(őstag)

Mekora a legnagyobb file amit fel lehet tölteni,mert nekem egy 700 megásat már nem engedte...

(#84) Rickazoid válasza ttt1 (#83) üzenetére

Rickazoid
(PH! addikt)

1 GB

(#85) ttt1 válasza Rickazoid (#84) üzenetére

ttt1
(őstag)

Nekem 700ra azt irta túl nagy (igaz avi kiterjesztése volt nem tudom azt figyeli-e esetleg?)

(#86) Rickazoid válasza ttt1 (#85) üzenetére

Rickazoid
(PH! addikt)

Ez igencsak fura. Létrehoztam pár, byte-ra pontos méretű fájlt, pár nekifutás után arra jöttem rá, hogy 100 MiB-ot (104857600 byte) enged feltölteni, de 1 byte-tal nagyobbat, vagyis egy 104857601 byte-os fájlt már nem.

Szerk.: gondoltam írok nekik, hogy ez most mi a franc, hisz az szerepel az oldalukon, hogy 50 GB mellé 1 GB korlát van, aztán észrevettem, hogy van egy Box 50 GB Promotion FAQs. Azt írja: "Normally free Box Personal accounts have a 25MB upload limit, but we’re bumping it up to 100MB for this promotion in order to help you get the most out of your 50GB of storage."
Ezt azért írhatták volna egyértelmű helyre is, mielőtt örültem az 50 GB-s tárhelynek az 1 GB-os feltölthető fájlméret-korláttal.

[ Szerkesztve ]

(#87) mrlujoak válasza Rickazoid (#86) üzenetére

mrlujoak
(PH! nagyúr)

Ez egy ajándék, egy lehetőség, egy szándék "fizikai" manifesztációja...
Ezért Te nem fizetsz.
Ebből mindaz következik, hogy nem kell élned vele, ha kifogásod, fenntartásod van vele kapcsolatban, akkor nem élsz a felkínált szolgáltatással.

Ráadásul ezt használni sem kötelező. Ha a reg után derül ki számodra nem megfelelő momentum, akkor a továbbiakban nem használod, hiszen közvetlen károd nem származott, mert nem volt előfizetési/belépési díj...

(#88) Rickazoid válasza mrlujoak (#87) üzenetére

Rickazoid
(PH! addikt)

Károm nem is származott belőle, csak csalódtam benne. Régóta szerettem volna egy ilyen lehetőséget, csak épp a feltöltendő fájljaim jellemzően nagyobbak az ingyenes megoldásokhoz, vagy nincs elegendő tárhelyük, az elérhető szolgáltatásárak meg számomra magasak, pontosabban nincs akkora szükségem a szolgáltatásra, mint amennyit kérnek érte (ha lenne akkor a jelenlegi webtárhely szolgáltatómnál fizetnék elő egy tízszer nagyobb tárhelyre, az egyébként is jobban passzolna az igényeimhez, ha már fizetős szolgáltatásról beszélünk). Ezért írtam, hogy tényleg örültem ennek. De egy ajándék, amiről kiderül hogy nem is az, aminek hitted... érthető, ha csalódott az ember. És nyilván így nem is fogom használni. Részemről ennyi, minden marad változatlan.

[ Szerkesztve ]

(#89) mrlujoak válasza Rickazoid (#88) üzenetére

mrlujoak
(PH! nagyúr)

Tégy panaszt a box-nál :) :P

(#90) oli.98

oli.98
(tag)

Sziasztok!

Felraktam a boxot egy xperia minire és regisztráltam benne. A box.com azt írja, hogy 1,1 MB foglalt az 50 GB-ból. Ennyi az egész vagy kell még valamit csinálni?

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 7 3G, moto g

(#91) hunfatal válasza oli.98 (#90) üzenetére

hunfatal
(PH! félisten)

Ennyi :)

http://goo.gl/gd6Zi5

(#92) Pingviiniemi válasza MBazsee (#44) üzenetére

Pingviiniemi
(újonc)

Nekem sajnos se a QR-es letöltéssel, se PC-n át beadva nem megy az apk. SE X10 mini pro, "ismeretlen forrás" engedve, a jogosultságokat még fel is dobja, mihez szeretne hozzáférni, majd a telepítés hibaüzenettel leáll.

Ez a marketingfogás így visszafelé sült el, várhatom, hogy a DropBox bővítsen (az működik), a box.com meg gondolja át... Kellemetlen Új Évet nekik. :O

(#93) Domxc

Domxc
(senior tag)

A Samsung nem vezeti be veletlenul? :D

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#94) gabe_

gabe_
(őstag)

ez tök jó...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#95) MBazsee válasza Pingviiniemi (#92) üzenetére

MBazsee
(tag)

Esetleg próbáld meg újra letölteni, mert lehet, hogy rosszul jött le (bár kétszer nem hinném). Egy próbát megér.

Ismeretlen forrást illetve az USB telepítést engedélyezted? Vagy mi a hibaüzenet egyáltalán?

[ Szerkesztve ]

"Tényleg olyan az AMD proci, mint a dinnye. Sosem tudni mennyi mag van benne." - Picturemaker

(#96) gaben1117

gaben1117
(senior tag)

Na ezt megcsekkolom. Ugye tart még a promóció?

(#97) gaben1117

gaben1117
(senior tag)

Van egy x10 mini pro, meg két lg gt540 kéznél. Beregelek mindről. :D

(#98) rezme

rezme
(fanatikus tag)

valaki nem vágja hogy van e kliens is ehhez a box-hoz? mint pl dropboxnál

Értékeléseim: 1. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=rezme&submit= 2. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=rezme&submit=

(#99) Tyren válasza rezme (#98) üzenetére

Tyren
(fanatikus tag)

Amennyire én tudom van, de fizetős.
A Box.net honlapján a kiterjesztések között megtalálod.

[ Szerkesztve ]

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#100) Segal válasza Domxc (#93) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Maradjunk annyiba hogy minimális trükközés után Samsungra is megoldható a Box használata. Tökéletesen fut SGS2-őn és tudom is használni. Részleteket (főleg linket) nem írok mert kinyírnak engem Bog-ék aki kicsit jártas a telefonba való turkálásba az meg fogja találni mit hogy kell csinálni. Aki nem az kezdje a keresést az aláírásom környékén...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.