Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • issti

    csendes tag

    válasz Vegha #41 üzenetére

    #Vegha
    Próbálok sorban válaszolni. :)
    1; A tabletem és a Kindle USB-je kényelmesen belemegy, pedig nem kicsik.
    2; Próbáltam néma üzemmóddal is, de akkor is szól. Egyébként tök diszkrét, nem gagyi a hangja. Engem nem zavar.
    3; Nekem 2 gigás sd van benne és gyorsan kezeli. Minden átnevezhető, törölhető...ami kell. Olvastam hogy 16 gigással néha elmolyol egy kicsit, de ez normális szerintem.
    4; A profiloknál elég sok mindent lehet testre szabni és újakat is lehet csinálni. Időzítést sajnos nem találtam benne.
    5; A hívás végén kiírja az időtartamot, ami hasznos, de ha gyorsan akarok újra hívni, akkor az kb. 2mp is soknak tűnik néha. Utána visszaáll oda amit előtte csináltam. Mondjuk ez jó, mert nem törlődik semmi ha éppen írtam, szerkesztettem valamit.
    6; A kijelző olyan mint amikor a dobozból kivettem. Mondjuk eddig nem is kapott semmi komolyabbat. Oldaltokban hordom és párszor nedves törölközővel lemostam. Eddig ok.

    Most pont 10 napja vettem le a töltőről, bár most „csak“ picit több mint 5 órát beszéltem, de ment rajta zene, rádió is 1-2 órát kihangosítva. 3/5 a töltöttsége, de innen nyilván gyorsabban merül, mert a feszültséget mutatja, nem a hátralévő időt. Szerintem akkor is bőven sok. :)

    #Dhampir
    Kalapáccsal bármelyik „Gorilla akármennyit“ betöröm. Szerintem egy frusztrált bolond vidóját ne vegyük már komolyan. :)

Új hozzászólás Aktív témák