- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Nemzetközi vizekre evezett a Realme GT 7 és GT 7T
- MIUI / HyperOS topik
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Bécs oda-vissza meglehet a Tesla robotaxival
- Apple iFold Ultra - elnapolva?
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Google Pixel topik
- Előrendelhető a lencsékkel megbolondított Vivo Fold
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
enginev3.0
félisten
Ahogy elnézem semmi okom nincs, hogy a Brave Browsert lecseréljem erre. Se nem gyorsabb, és még kevesebbet is tud. Arról nem beszélve, hogy nem tudja használni a teljes google ökoszisztémát (lásd jelszavak, kártyaadatok...).
És nem látom, hogy tudná azt, hogy mindenáron a https kapcsolatot erőltetné, cross-site trackers-ek elleni védelem lenne-e stb.Barve hogy tudja átvenni a jelszavakat stb...?
-
Schuler888
senior tag
-
Fred23
nagyúr
Disconnect for samsung internet; Adblock plus for samsung internet; Adguard Content Blocker, ezt a 3 bovitmenyt hasznalom a samsung internet bongeszohoz
AdClear jobb, próbáltam az összeset már.

-
Schuler888
senior tag
Ok, de droidon meg mit tud a Brave?! Ha jól emlékszem, még bővítményeket se támogat, vagyis tele lesz minden reklámmal.
UBO vagy AdClear nélkül manapság nem lehet kimenni netre anélkül, hogy a képembe ne nyomná mindenki a reklám-sz@rát. (Ezek ugye tudják a kozmetikai szűrést is.)
Vagyis droidon számomra minden böngésző kilőve, amibe nem integrálható az UBO vagy az AdClear, a Brave pedig emlékeim szerint egyiket se tudja "fogadni".Disconnect for samsung internet; Adblock plus for samsung internet; Adguard Content Blocker, ezt a 3 bovitmenyt hasznalom a samsung internet bongeszohoz
-
Fred23
nagyúr
Ahogy elnézem semmi okom nincs, hogy a Brave Browsert lecseréljem erre. Se nem gyorsabb, és még kevesebbet is tud. Arról nem beszélve, hogy nem tudja használni a teljes google ökoszisztémát (lásd jelszavak, kártyaadatok...).
És nem látom, hogy tudná azt, hogy mindenáron a https kapcsolatot erőltetné, cross-site trackers-ek elleni védelem lenne-e stb.Ok, de droidon meg mit tud a Brave?! Ha jól emlékszem, még bővítményeket se támogat, vagyis tele lesz minden reklámmal.
UBO vagy AdClear nélkül manapság nem lehet kimenni netre anélkül, hogy a képembe ne nyomná mindenki a reklám-sz@rát. (Ezek ugye tudják a kozmetikai szűrést is.)
Vagyis droidon számomra minden böngésző kilőve, amibe nem integrálható az UBO vagy az AdClear, a Brave pedig emlékeim szerint egyiket se tudja "fogadni". -
Shyciii
veterán
Ahogy elnézem semmi okom nincs, hogy a Brave Browsert lecseréljem erre. Se nem gyorsabb, és még kevesebbet is tud. Arról nem beszélve, hogy nem tudja használni a teljes google ökoszisztémát (lásd jelszavak, kártyaadatok...).
És nem látom, hogy tudná azt, hogy mindenáron a https kapcsolatot erőltetné, cross-site trackers-ek elleni védelem lenne-e stb. -
Schuler888
senior tag
Abszolut a leggyorsabb, energiatakarekosabb es ergonomikusabb bongeszo, foleg kijon ez ugy, h mellette felvaltva hasznalok chromeot is... meg Tor-t..
-
Luck Dragon
támogató
-
#38464487
törölt tag
iOS-re nincs.
Ios ra nemis kell.safari a legjobb
-
kutkut
addikt
Már többször kipróbáltam, de nálam döbbenetesen lassú. Lassan reagál a tabváltásra meg kb. minden menüpont előhozására...
A telóval nem lehet baj (Huawei P10), mert a többi alkalmazásom (többek közt Chrome) abszulút reszponzív, minden azonnal történik. -
_flamer
aktív tag
Már 1-2 éve lecseréltem a Chrome-ot erre. Nekem sokkal jobban bevált.
Én is nagyon meg vagyok vele elégedve.
-
Fred23
nagyúr
Csak azért próbáltam ki, mert azt írtad, hogy tudja. Valóban van benne egy ilyen kapcsoló, de teljesen hazavágja az oldalt és ugrál az egész. Ettől lesz használhatatlan. Ennyi erővel írhatnám a Firefoxot is, mert ahhoz is van egy ilyen bővítmény. De sajnos, annál is hasonló az eredmény. A Chrome bővítmények pedig legfeljebb annál számíthatnak, aki használ Chrome -ot.
A Chrome bővítmények kezelésének tudása szerintem is nagyon hasznos, szoktam is Kiwi-t használni pontosan ezért. VPN és UBlock Origin például.
A JavaScript kezelésével viszont baja van sajnos a Kiwi-nek, egyszerűen több oldalnál is hülyeségeket csinál, és az energiaigénye is jelentősen több, mint a Samsung böngészőnek.
Ami Samsung böngészőn nagyjából kiválthatja az UBlock Origint, az a telepíthető ADClear Content Blocker. Ő is tudja a kozmetikai szűrést. -
Somatom
veterán
Csak azért próbáltam ki, mert azt írtad, hogy tudja. Valóban van benne egy ilyen kapcsoló, de teljesen hazavágja az oldalt és ugrál az egész. Ettől lesz használhatatlan. Ennyi erővel írhatnám a Firefoxot is, mert ahhoz is van egy ilyen bővítmény. De sajnos, annál is hasonló az eredmény. A Chrome bővítmények pedig legfeljebb annál számíthatnak, aki használ Chrome -ot.
-
jgxpro
újonc
Remek? Kipróbáltam. Ez a Kiwi teljesen használhatatlan. Aktiváltam a szövegáttördelést. Alapból így néz ki a MA fórumfelülete:
Screenshot1
Ha nagyítok és legördítek az utolsó hsz. -hez, akkor ezt kapom:
Screenshot2
Totál szétesik az oldal. Aminek jobb felül kéne lennie, az lekerül bal alulra, a hsz -ek alá. Ráadásul össze-vissza ugrál az egész. Ugyanezekkel a MA oldalbeállításokkal az Opera tökéletesen tördel.Annyira érdekel a szövegtördelés, hogy nem is volt aktiválva.
Véleményed teljesen komolytalan annak fényében, hogy ettől TELJESEN HASZNÁLHATATLANNÁ válik a böngésző
Melyik böngésző tudja még az asztali Chrome-bővítményeit? -
kutyek
senior tag
Én operáról álltam át 3-4 éve, szerintem is a legjobb mobil browser (csak a reflow hiányzott eleinte).
S9 topikban a különböző böngészők fogyasztását is összehasonlítottuk, abban is ez volt a legjobb. -
GalaxyS9
tag
Már 1-2 éve lecseréltem a Chrome-ot erre. Nekem sokkal jobban bevált.
Használtam annak idején egy ideig, de számomra is jobb a Chrome.
-
manokaki
addikt
csak ezt használtam minden Androidos telon az elmult 3 évben már , amig nem találtam meg a One Hand web browser--t ,na ez ugyan olyan jó csak van rajta teljes kijelzősmód is és jobban kézre áll !
-
Akula
őstag
Csak én bénázok?
Folyamatosan fáraszt, hogy jelentkezzek be a samsung fiókomba a böngésző beállításainak érvényesítéséhez. Azt hittem pikkpakk letiltok minden követést, előzménymentést, cookie törlés kilépéskor, stb. Hát nem. Kilépek, újraindítom, kezdhetem a beállításokat elölről. -
Kasya
nagyúr
-
Fiktivlife
tag
Szinkronizálni kell PC-n a Samsung Accounttal. Chrome addon.
Köszönöm szépen. Hááát nem volt annyira egyszerű mint a leírásban szerepel. Aztán a telefonon is kiválasztottam a Samu Internetet,belépek a menűjébe,megkeresem a Chrome könyvtárat, ott kiválasztom a könyvjelzősávok közül az egyiket (nekem 3 van) majd ezen belül megkeresem a kivánt saját mappáimat, majd abból a megfelelő fájl-t. Mindössze ennyi lépés hogy egyetlen könyvjelzőmhöz kerüljek. Ez igy nekem sok igy kimarad nálam ez az app. De nagyon szépen köszönöm neked a segítséget Kasya!!!

-
Luck Dragon
támogató
Amíg robotos telefonjaim voltak ezt a böngészőt használtam , szerettem .
-
Kasya
nagyúr
Kalandvágyból kipróbálnám. De rögtön az első számora fontos dolognál elakadtam. Megmondanátok hogy tudom a könyvjezőimet áthozni? Chrome-ot ill. asztali gépet használok. Thank's
Szinkronizálni kell PC-n a Samsung Accounttal. Chrome addon.
-
Fiktivlife
tag
Kalandvágyból kipróbálnám. De rögtön az első számora fontos dolognál elakadtam. Megmondanátok hogy tudom a könyvjezőimet áthozni? Chrome-ot ill. asztali gépet használok. Thank's
-
Kasya
nagyúr
Samsungon nem volt kérdés, a legjobb böngésző volt számomra. Most Asust használok és a Chrome jobban teljesít.
Két dolog miatt váltanék vissza Samsung Böngészőre:
- éjszakai mód
- allapotsav eltakaras
Utóbbit nekem nem tudja továbbra sem. -
francz'70
senior tag
Elrejthető az állapotsor
Na, ez miatt eddig a Samsung Browser Beta-t használtam Note10+ on, de most a 13.0 val itt is elérhető
(...mondjuk a beta-val sem volt semmi bajom)A legjobb böngészőnek tartom, megjelenése óta használom, az utobbi évékben a chrome már fagyasztva van
-
Somatom
veterán
Remek? Kipróbáltam. Ez a Kiwi teljesen használhatatlan. Aktiváltam a szövegáttördelést. Alapból így néz ki a MA fórumfelülete:
Screenshot1
Ha nagyítok és legördítek az utolsó hsz. -hez, akkor ezt kapom:
Screenshot2
Totál szétesik az oldal. Aminek jobb felül kéne lennie, az lekerül bal alulra, a hsz -ek alá. Ráadásul össze-vissza ugrál az egész. Ugyanezekkel a MA oldalbeállításokkal az Opera tökéletesen tördel. -
jgxpro
újonc
Ez mivel tud többet, mint a remek Kiwi böngésző (rákerestem, másfél éve tudja a text reflow-t is)? Add-ont sem tudtam hozzá adni, a Kiwi-hez működnek az asztali Chrome bővítményei. Nem mellesleg nekem jobban is néz ki.
-
Somatom
veterán
Kösz. Tök alapnak kéne lenni a text reflownak a telefonos böngészökben, de távolról sincs mindegyikben. (nem is értem, hogy lehet enélkül használni egy tenyérnyi kijelzőt...)
Mindegyikben? Én csak az Operáról tudok. Melyik tudja még?
Egyébként egyetértek. Ezért használok tapiban Operát. Sajnos, egérrel nem kezelhető, ezért monitorral kénytelen vagyok mást használni. -
lomposfarkas
aktív tag
Kösz. Tök alapnak kéne lenni a text reflownak a telefonos böngészökben, de távolról sincs mindegyikben. (nem is értem, hogy lehet enélkül használni egy tenyérnyi kijelzőt...)
-
jacis
nagyúr
Én már nagyon régóta csak a samsung böngészőjét használom. Szerintem jobb az előtte használt chrome és dolphin böngêszőktől.
-
Somatom
veterán
Amikor legutóbb próbáltam, még nem tudta. Egérrel a duplakoppos nagyítás sem ment. Pedig jó lenne, ha már olyan Samsungom van, amit monitoron is tudok használni. Megértem, hogy más telóhoz ajánlott, ha Samsungon fos.

-
lomposfarkas
aktív tag
Csak emiatt lusta vagyok feltelepíteni, de ha ennyire dicséritek: szövegtördelést tud?
-
ShadowX
őstag
Magyarán a Samsung, Huawei és a többi nagy gyártó nem jó telefonokat csinál a felső kategóriában?
Magára az Androidra nem tud optimalizálni a Google, de iOS-re igen?!
Ezt nem mondtam. Szerintem mindenki marad a kaptafánál. Mint feljebb láthatod más is írta, hogy Pixel telefonon a Chrome gyorsabb (referencia telefonon, kvázi stock böngésző). Olyan lehet ez, mint az iOS + Safari. Gondolom Samsung telefononokon "mit ad isten" jobban fut a Samsung browser, mint a Chrome.
Tényleg huzamosabb ideig próbáltam mindkettőt, de a Chrome gyorsabb nekem Pixel 3a XL-en. Viszont cimbora Galaxy S10-esén pedig a Samsung böngészőt éreztem gyorsabbnak. Pedig a Samsung browser is Chromium alapú...
Egyébként volt már olyanra is példa, hogy egy google feature hamarabb érte el az "i" ökoszisztémát, mint az androidos társát.
-
Ganzer
aktív tag
Kedvenc böngészőm droidon, kár hogy iOS-ra nincs.
-
kakuk.tamas
addikt
Magyarán a Samsung, Huawei és a többi nagy gyártó nem jó telefonokat csinál a felső kategóriában?
Magára az Androidra nem tud optimalizálni a Google, de iOS-re igen?!
-
ShadowX
őstag
Egyébként miért van az, hogy a Chrome jobban fut iOS-en, mint egy csúcs androidos telón?
Mert nem a jó androidos telefonon nézed. Pixeleken tökéletesen fut (kivéve ott, ahol tesznek magasról a weboldal optimalizációra, de az minden böngésző rákfenéje).
-
kakuk.tamas
addikt
Egyébként miért van az, hogy a Chrome jobban fut iOS-en, mint egy csúcs androidos telón?
-
scyllarus
veterán
Nem is tudom, mióta használom Chrome helyett, minden telefonon.
-
thomas92
aktív tag
Én is Chrome-ról váltottam. Nagyon zavart, hogy pl. még egy csúcskészüléken is tudott akadni görgetéskor a Chrome... Összességében szerintem sokkal jobb a Samsung Internet böngésző, mint a Chrome, nagyon elégedett vagyok vele, én is csak ajánlani tudom.
-
janeszgol
félisten
Samsung eszkozon mindig ezt hasznalom. A tobbin csak akkor, ha bepoccintem az email cimem (ezaltal tudom a Playt hasznalni) es elerheto az adott eszkozre.
Ha nem, akkor Chrome. -
dilajoska1
őstag
Szintén csak is a Samsung böngésző 😁
Mellette még fent van a Firefox de abból is az utolsó verzió amin használható a bővítmények. -
Kasya
nagyúr
-
Tewe013
őstag
-
ShadowX
őstag
-
adamklark
senior tag
-
Kasya
nagyúr
Elrejthető az állapotsor
Ez hol található? -
adamklark
senior tag
én chrome után váltottam erre mert idegesített hogy chrome állandóan akadt, teljesen kellemes használni,külön plusz hogy 'igazi' sötét mód van benne., legtöbb jelszavat manuálisan átmentettem, jó lenne valami 100% import gomb chrome-ból.
ami negatív (vagy én vagyok béna) hogy sokszor nem tudok letölteni képeket ha keresek valamit Google-ben, hiába nyomom hosszan a képet, erre tartottam meg a Chrome-t. de böngészéshez főleg Samsung internetet.
-
enginev3.0
félisten
Ha tudná importálni a jelszavakat is chrome-ból automatán, akkor jó is lenne
-
Fred23
nagyúr
1,5-2 éve alapértelmezett böngészőm droidon, pedig mindig legalább 3, de inkább 4 böngésző van feltéve.
Összességében a legjobb szerintem. -
Akula
őstag
ma kipróbálom
-
kakuk.tamas
addikt
iOS-re nincs.
-
zoltan77
aktív tag
2 éve már én is csak ezt használom, szerintem legjobb böngésző
-
Tewe013
őstag
Próbáltam használni Chrome helyett és tetszett is, csak a (számomra) csúnya UI-t nem tudtam elviselni.
-
#24536576
törölt tag
Legjobb böngésző.
-
Juhaszatti
addikt
Már 1-2 éve lecseréltem a Chrome-ot erre. Nekem sokkal jobban bevált.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Projektor topic
- Facebook és Messenger
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- Mozilla Firefox
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Fűnyíró topik
- További aktív témák...
- DJI Mini 2 SE
- Eladó Apple iPad Pro 11 64GB / REPEDT KIJELZŐ
- AKCIÓ! Asrock Z790 i9 13900K 64GB DDR5 1TB SSD RTX4080 16GB Aerocool P500B Digi ARGB ADATA 850W
- Csere-Beszámítás! Akció! Asus Tuf Gaming F15 Gamer Notebook! I5 12500 / RTX 3050 / 16GB DDR4 / 1TB
- ÁRGARANCIA! RÉSZLETFIZETÉS! Épített KomPhone Gamer PC AMD Ryzen 5 7500X3D CPU választható RTX RX VGA
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

A telóval nem lehet baj (Huawei P10), mert a többi alkalmazásom (többek közt Chrome) abszulút reszponzív, minden azonnal történik.
Véleményed teljesen komolytalan annak fényében, hogy ettől TELJESEN HASZNÁLHATATLANNÁ válik a böngésző



