Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kasya

    nagyúr

    válasz vgary #6 üzenetére

    A pad ventije huti, nekem nem volt ilyen gondom vele.

    Szemely szerint imadom. Nem mondom, hogy mindennapi hasznalatra jo, de beepult az eletmodomba.
    - ceges dolgokban az S5e (+ keyboard tok + vezeték nélküli egér) egy meeting, leltár, prezentácio idejere kivalo (komolyabb munkákhoz esélytelen)
    - szabadidos tevekenysegnel is az alapokat kiszolgalja pl. a hotel TV-re rakotes (pendrive sok helyen blokkolva, nem ugy a hdmi), igy kulfoldre sem viszek laptopot. De a videki utazasokhoz is szuper (mert hdmi-s TV jobbara mindenhol van), igy konnyen lehet nyaralas alatt a csaladi dolgokat (utvonaltervezes, film, stb.), vagy a beugro gyors ceges ugyeket is intezni.
    - játék: kulon megemlitem, mert SmartView (wifi kepernyo tukrozes) alatt a latency magas, a jatek reakcioja lassu (100+ms). Dex mellett nem zavaro, igy a kontrolleres jatek is elvezetes.

    Azt azert megemlitenem, hogy a Dex Office365 elofizut nagyon igenyli.
    Persze rengeteg dolgot lehetne fejleszteni es ugy latom, hogy nem nagyon haladnak vele. Sőt, áll...

  • csorbajeno

    veterán

    válasz vgary #6 üzenetére

    Ha DeX Station-t vagy DeXPad-ot használsz abban van aktív hűtés és hűsen tartja a telefont. Ez az én tapasztalatom. Bog szavait annyival egészíteném ki, hogy az Android 10 frissítés óta minden app képes teljes képernyős üzemmódra. Alapvetően egy alap PC-t vagy laptopot simán ki tud váltani, ha van egy alkalmas megjelenítőd hozzá. Én a laptopot már nem is nagyon használom, amióta megvan a DeX. Nemrégiben vettem egy Glop kontrollert és találtam hozzá egy olyan játékot, ami le tud kötni, így a telefont DeX-re kötve játékkonzolként is tudom használni, simán megvan a PS vagy XBox feeling. Szóval nálam eléggé ki van használva, hogy a TV-s, videós funkciókat már ne is említsem, amiket Kasya szépen leírt felettem.

  • mutyuru

    aktív tag

    válasz vgary #6 üzenetére

    Reszben igazad van es emiatt erdemes beszerezni a Samsung DEX stationt vagy tolto paddal hasznalni. Nekem a hutessel nem, csak a toltessel volt gondom, bar igy is 3-4 orat tudok dolgozni siman. PL: legutobb 3-4 oras levelezes , folyamatos zoom video konf - 3 oran at, Teams, bluetooth-s fules hasznalat es egyeb ketyerek is futottak a hatterben.
    Meleg volt a telo, de nem forro.

Új hozzászólás Aktív témák