Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peszleg

    csendes tag

    Nekem is sajnos van ilyen telefonom, katasztrófa:
    -Hiváslista csak egy, épp hogy észrevehető pillanatra mutat több bejegyzést, utána az utolsó hívás részleteit mutatja, kitakarva a lista többi elemét
    -Múltkor csörgött a telefon és nem lehetett felvenni, mert a billentyűzár alatt valami eldöntendő kérdés volt. Hiába nyomtam a felvesz gombot, előbb tanulmányozni kell a kijelzőt, billentyű zár felold, leokéz, kérdés megválaszol majd felvesz. Épp csak a hivó ezt már nem tudta kivárni:(
    -sms küldés kész katasztrófa sokkal több gombot kell nyomni, mint nokia vagy SE készülékeken
    - van rajta vaku, de elemlámpaként nem használható, csak ha videó felvételt indít az ember.
    - 1 másodperc kihagyás a hívás elején, de ezt már kitárgyalták. Szervízben (WestEnd) azt mondták fw frissítés majd áprilisban, de kalibrálás megoldja a kihagyást, beveszik, min. 1 hét)
    - és még egy halom idegesítő apróság

    Külsőre tényleg szép, amúgy használhatatlan telefonon. Nem is értem, hogy adhatnak el ilyet!
    Ez egy kifejezetten ellenjavalt készülék. Tele van a net pár hetes eladó darabokkal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák