Hirdetés

2017. május 24., szerda

Gyorskeresés

(#6301) F_Zs válasza iNfAntRy (#6245) üzenetére

F_Zs
(fanatikus tag)

Szia!
Szuper, ez tetszik is, csak mostanában hallottam, hogy van olyan, hogy az SMS-eket többször kapja meg.És már egyszer javították is a csajnak, de most megint ugyanaz a hibája...Ő csak kifogott egy gyári hibás készüléket, vagy többnél is előfordul ilyen?
Meg hallottam hogy 1-2 hónap után szervizbe kellett vinni...:(
Nem tudom, lehet készüléktől függ...De kezdek elbizonytalanodni.

(#6302) tarquinius válasza Bogyó bá' (#6300) üzenetére

tarquinius
(újonc)

Ismét köszönöm a segítséget! :)
Sikerült, működik. :)
Sejtettem, hogy szoftvert kell frissíteni, csak nehezen akadtam rá 1.5-ösre. Mert buta mód a samsung.com-on elfelejtettem megnézni. :B
A régebbieken meg nincs meg ez a funkció.
Kösz még egyszer!

(#6303) Zoleee89

Zoleee89
(fanatikus tag)

Sziasztok.
Samsung s5230as telefonom van.(első firmware van rajta, nem tudom a számát pontosan)
Olyan kérdésem van, hogy androidot lehet ezekre a telefonokra telepíteni? Ha igen akkor tudnátok írni egy oldalt ahol van leírás hozzá? Esetleg más olyan firmware-t tudtok ajánlani ami jobb mint a gyári és biztosan működik? valahogy fel lehetne "turbózni" a telefont, hogy ne az átlagos s5230as legyen??
Előre is köszönöm a segítségeteket.
Zoleee

A disznó egy indokolatlanul arámvonalas állat. – Miért, látott már valaki 80-nal futni egy disznót ?

(#6304) biglion-lord

biglion-lord
(tag)

Üdv!
Érdeklődnék tőletek, hogy vertek már e át benneteket a Samsung kirendelt szervizeiben?
Mert engem igen a múlthéten és intézkedtem a központ felé, ha megjött a válasz leírom az egész sztorit, hogy ne járjatok így mint én. Megjegyzem telefonon a központ nagyon rendes volt és levélben is jeleznem kellett feléjük. Amint jön válasz írok.

[ Szerkesztve ]

(#6305) #Morcosmedve

#Morcosmedve
(PH! kedvence)

az baj h sokat adnak el de igazából nagyon rossz a kezelhetősége,mármint lassu stb...bár belenyulkált fw-vel jo lehet

© asszongya'hogy: Komplett CPU Delidet vállalok! -> érdeklődni pü!

(#6306) F1DO válasza Zoleee89 (#6303) üzenetére

F1DO
(senior tag)

Szerintem - látatlanul is - ez felejtős, alapból is bazi lassú a telefon, nemhogy androiddal - ez a saját véleményem.

Arra valaki rájött már, hogy a zenei file-okat milyen név/cím alapján kezeli a telefon?

Ha szeretném hogy rendesen egymás után játszon le számokat (playlist nélkül) akkor mit tegyek, hogyan alakítsam a file-okat? Próbáltam már mindenfélét de nem jöttem rá eddig.
Lehet hogy ID3 tag alapján válogatja őket????

"Ha minden ésszerû lenne a földön, akkor nem is történne semmi érdekes..."

(#6307) F1DO

F1DO
(senior tag)

Már az elég lenne a boldogságomhoz, hogyha a zenelejátszóban nem a file-ok fogalmam sincs milyen neveit, hanem a rendes 'fizikai file nevét' látnám..

Ezt belehet állítani valahol?

"Ha minden ésszerû lenne a földön, akkor nem is történne semmi érdekes..."

(#6308) Seresalf

Seresalf
(újonc)

Sziasztok!
Olyan problemam van, hogy beallitok egy jelzohangot az ebresztohoz, de kikapcsolas utan a jelzohang visszaall a gyari hangra. Pedig a hangfile a telefonon van, nem a memoriakartyan.
Van valakinek megoldasa?

Elore is koszi

Alf

(#6309) aya

aya
(PH! addikt)

Nem müködik az érintőkijelzőm.
Cseréltem benne lcd-t de még igy se.....
Bekapcsol gombok müködnek kijelző is, de a tapira nem reagál....
Gari lejárt már róla, ötlet?

(#6310) iNfAntRy válasza F_Zs (#6301) üzenetére

iNfAntRy
(senior tag)

Ilyen hibáról nem tudok hogy valaki többször kapna meg egy smst.
Ugy van ahogy irtad: készülékfüggő. Nincs olyan tipus amelyiknél ne bukkanna fel hiba legalább egy készüléknél. Nyugodtan vedd meg szerintem.

Panasonic GD600 > Nokia 2600 > Samsung E250 > Samsung E250V > Samsung s5230 > Samsung Galaxy Tab 2 > Samsung E2530 > Samsung Galaxy Chat > Samsung Galaxy Tab 4 > Samsung Galaxy A3 > Samsung Galaxy Grand Prime

(#6311) iNfAntRy válasza Seresalf (#6308) üzenetére

iNfAntRy
(senior tag)

Nekem is ezt csinálta, aztán meguntam. Jó nekem az a waterdrop tone :)
Nem igen tudok rá megoldást

Panasonic GD600 > Nokia 2600 > Samsung E250 > Samsung E250V > Samsung s5230 > Samsung Galaxy Tab 2 > Samsung E2530 > Samsung Galaxy Chat > Samsung Galaxy Tab 4 > Samsung Galaxy A3 > Samsung Galaxy Grand Prime

(#6312) iNfAntRy válasza aya (#6309) üzenetére

iNfAntRy
(senior tag)

Kár hogy már nincs rá garancia. ezt csak szervizben tudják megcsinálni. Meghalt a touch felület (sajnos érintős telefonoknál gyakori). Szerintem kérdezd meg egy szervizben mennyiért csinálnák meg és ha drága/annyi pénzből tudsz akkor vegyél uj telefont.

(#6313) KukkSteve

KukkSteve
(senior tag)

Sziasztok, vettem tesómnak egy ilyen telót, itt ph-n, pár hónapos a készülék, szval van még rá gari is...
A helyzet az hogy első indításkor mikor betettük a sim kártyát kért egy telefonzárat...Az előző tulaj nem adott meg ilyen kódot, mért kapcsolódhatott be? Nem értem. Hogyan törölhető ez? Meg tudjuk itthon csinálni, vagy bekell vinnem majd a vodához?
:O

Update: 01_30_13:00--> Minden privátra igyekszem válaszolni. Akik rendeltek az adatlapon, mindenki megkapja a telefonját jövőhét szerdáig! Hirdetés összefoglalót nézzétek. Hirdetések, LINK: http://goo.gl/gR0hHO Aki el akar érni a számom az adatlapomon!

(#6314) Sweet Lou 6

Sweet Lou 6
(PH! addikt)

Sziasztok!

Nemrég vettem ilyen telefont és az lenne a kérdésem, hogy lejátsza-e a .flac kiterjesztésű fájlokat?

Ha két lehetőség közt nem tudsz dönteni, csinálj egy harmadikat.

(#6315) D@ni88 válasza Sweet Lou 6 (#6314) üzenetére

D@ni88
(PH! addikt)

legegyszerűbb ha felmásolod és kipróbálod ;]

(#6316) Sweet Lou 6 válasza D@ni88 (#6315) üzenetére

Sweet Lou 6
(PH! addikt)

Igaz :) Kipróbáltam, alapból nem viszi. Azért is érdeklődök itt, hátha van olyan program, amivel le lehet játszani rajta.

(#6317) Seresalf

Seresalf
(újonc)

Sziasztok!
Hogy tudok S5230-on szoftvert frissiteni?

Koszi

Alf

(#6318) Bogyó bá' válasza Seresalf (#6317) üzenetére

Bogyó bá'
(PH! kedvence)

Valószínűleg sehogy, különben nem kérdeznéd.... :))

Komolyabbra fordítva a szót: a mellékelt PC Studio program elméletileg automatikusan megcsinálja, ha a gyártó adott ki új firmware-t.

A hekkelt szoftverek "felhegesztését" én meg nem ajánlanám...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#6319) DragonKing

DragonKing
(újonc)

Sziasztok
ha pc studo val frisítem a telefon szoftverért akor is elveszik a garancia?

(#6320) B1T3

B1T3
(PH! addikt)

Mennyi a telefon belső memóriája? (Itt 80 MB, telefongurun 50 MB van feltüntetve.)

[ Szerkesztve ]

(#6321) Bogyó bá' válasza B1T3 (#6320) üzenetére

Bogyó bá'
(PH! kedvence)

Valamivel több, mint 100MB a belső memória.
15,7 MB saját rendszerfile-ok, 4,5 MB az én programjaim és 87 MB szabad.
(most néztem meg a "memóriaállapot" menüpontban.

[ Szerkesztve ]

(#6322) sallaLala19

sallaLala19
(újonc)

Sziasztok!

Én azt szeretném, kérdezni, hogy Samsung S5230-asnál, hogyan kell kikapcsolni a Mobilkövető funkciót? Mert egy új vodafone-os sim kártyát vettem, mivel a régit kikapcsolta a szolgáltató (egyenleg felhasználási idő lejárt). Hiába írom be a jelszót, ugyanúgy Korlátozott szolgáltatást ír ki. :W Gyári beállítások visszaállítása megoldja a problémát? Előre is köszi szépen az infokat :)

(#6323) B1T3

B1T3
(PH! addikt)

Lenne pár kérdésem, ami nem tiszta összevetve a specifikációról szóló oldalakat.
1.) Meddig bővíthető a memóriája a telefonnak?
2.) Giroszkóppal felszerelt?
3.) Készenléti és beszélgetési ideje mennyi?
4.) Videót hány fps-sel készít?
5.) A hangrögzítés korlátozott idejű?

(#6324) Bogyó bá' válasza B1T3 (#6323) üzenetére

Bogyó bá'
(PH! kedvence)

Részlegesen tudok válaszolni, nagyrészt saját tapasztalatból:

1.) 4GB-os kártyát tuti viszi, de egyesek szerint a 8-ast is.
2.) Igen, van benne mozgásérzékelő. (Szerintem nem giroszlóp, hanem valami sokkal egyszerűbb dolog lehet), Ha oldalra fordítod, akkor "előjön" a QWERTZ billentyűzet íráskor, ez nagyon jó! Sok egyéb alkalmazás is támogatja (pl. a fényképnézegető)
3.) kb. két hét a készenléti ideje, a beszélgetést nem tudom. Intenzív használattal (pl. videonézés, netezés) viszont akár négy(!) óra alatt lemeríthető a teljesen feltöltött akksi!
4.) - 5.) Nem tudom, soha nem próbáltam egyiket sem...

(#6325) B1T3

B1T3
(PH! addikt)

A szerkesztési idő letelt, de felmerült még pár kérdés bennem:
6.) Ugye nincs benne közelségérzékelő (archoz téve elsötétül, tehát energiatakarékosság szempontjából jól jöhet)? (Nem látom a helyét.)
7.) Fekete színen és a La Fleur kiadáson kívül kapható valamilyen színben/változatban? Ha igen, melyek ezek?
8.) Mennyi a zenelejátszási ideje?
9.) Mennyi a videólejátszási ideje?
10.) Mi a helyzet a konferenciahívással?

Előre is elnézést a sok elvont kérdésért. :R

(#6326) Bogyó bá' válasza B1T3 (#6325) üzenetére

Bogyó bá'
(PH! kedvence)

Ismét csak részleges válaszok:

6.) Nincs.
7.) 3 hónapja vettem, akkor fosbarna, fehér és pink színű volt a boltban a feketén kívül (az enyém fekete, de egy rácsukható, mágneses záródású fekete/sárga műbőr tokban van, így kb. tökmindegy...)
8.) Nem igazán tudom, pár óra zenét hallgattam eddig összesen rajta..
9.) 3 db másfél órás mozifilm, kb... Jégkorszak I., II., a III. végére már lemerült... :)
10.) Nem tudom, soha nem próbáltam.... de szerintem ez nem annyira készülék, hanem inkább szolgáltatófüggő dolog lehet.

kieg: Mondjuk az enyémen maxra van tolva a fényerő, valószínűleg hosszabb is lehet a videolejátszás...

[ Szerkesztve ]

(#6327) neo-geo

neo-geo
(fanatikus tag)

Valaki tudna egy linket az 1.5-ös pc studioóhoz?

(#6328) Bogyó bá' válasza neo-geo (#6327) üzenetére

Bogyó bá'
(PH! kedvence)

[pl. itt] , a Szoftver fülön...

[ Szerkesztve ]

(#6329) Kolondrum

Kolondrum
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

Minden második tinédzsernél ilyen van. Meg a kis szöszke cicababáknál. Akinek ez kell, ez elég. :R

FOR CLOSED COURSE COMPETITION ONLY; NOT INTENDED FOR STREET USE. PÜ-re nem mindig írok, ha fontos zargass...

(#6330) sestertius

sestertius
(őstag)

Üdv!
Most vettem egy ilyen készüléket, és csak annyi gondom van vele, hogy sms íráskor 930-nál már két üzenetet jelez, és két sms-ként is akarja elküldeni /a számláló 1005-ről indul, tehát pusztán 75 karakter után már másodikként kezeli... és tudtommal 160 karakter egy sms!/

Mit kell át állítani, hogy jó legyen, és 160 karakterig számoljon egy sms-t?

Köszönet! :R

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#6331) Kolondrum válasza sestertius (#6330) üzenetére

Kolondrum
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

Ha én kikapcsolom a sajátomon (E90) a korlátozott karakter támogatást akkor pér betű után képes 2-3-nak is számolni. Hossz ű,ő betűket nem szeretik a telefonok. Speciális karaktereknek számítanak. Dollár jel stb....

FOR CLOSED COURSE COMPETITION ONLY; NOT INTENDED FOR STREET USE. PÜ-re nem mindig írok, ha fontos zargass...

(#6332) B1T3 válasza Kolondrum (#6329) üzenetére

B1T3
(PH! addikt)

Ez (sajnos vagy nem sajnos) így van. :) De legalább tudnak tanácskozni a telefonról.
Én nem elégedtem meg ennyivel, ezért vettem Nokia 5230-ast.

(#6333) neo-geo válasza Bogyó bá' (#6328) üzenetére

neo-geo
(fanatikus tag)

Ezer thx.

(#6334) neo-geo

neo-geo
(fanatikus tag)

Hogy tudom a telefonról a pc-re rakni az üziket? Ha lehet ilyet. Addig eljutottam hogy szinkronizálja a pc-re de hova rakja?

(#6335) Bogyó bá' válasza neo-geo (#6334) üzenetére

Bogyó bá'
(PH! kedvence)

Egy oldallal ezelőtt írtam valaki másnak, rajzzal szemléltetve: [link]

Nem tudom, hogy hová menti, de ebből az ablakból simán kimásolható szükség esetén...

[ Szerkesztve ]

(#6336) sestertius válasza Kolondrum (#6331) üzenetére

sestertius
(őstag)

Automatikusra kellett állítani a karakter támogatást! Az írásod alapján próbálgattam ott a beállításokat, és így már oké!

Köszönet a hozzá szólásért! :R

(#6337) sallaLala19

sallaLala19
(újonc)

Köszönöm szépen a semmit a sok kedves segítőkész fórumozónak! Legalább tudom, hogy máskor hova nem kell jönni!

(#6338) Bogyó bá' válasza sallaLala19 (#6337) üzenetére

Bogyó bá'
(PH! kedvence)

Bocs, de tényleg nem tudom, hogy mi az a "mobilkövető"...

Amúgy fölhívod az ügyfélszolgálatot, és seperc alatt segítenek. Szerintem...

(#6339) sestertius

sestertius
(őstag)

Azaz hogy ki kellett kapcsolni, mert automatán sem volt jó... végre tuti. Üdv!

(#6340) Bogyó bá' válasza sallaLala19 (#6337) üzenetére

Bogyó bá'
(PH! kedvence)

"...Amúgy fölhívod az ügyfélszolgálatot, és seperc alatt segítenek. Szerintem..."

Mármint ha nem egy lopott, és letiltott telefont próbálsz meg éppen "meghegeszteni"...

Azóta utánanéztem, hogy mi is a mobilkövetö:nem tűnik butaságnak. És természetesen nem kikapcsolható.

(#6341) sallaLala19 válasza Bogyó bá' (#6338) üzenetére

sallaLala19
(újonc)

rendben, köszi :)

(#6342) sallaLala19 válasza Bogyó bá' (#6340) üzenetére

sallaLala19
(újonc)

Nem lopott :D De szerintem a gyári beállítások visszaállítása majd megoldja a problémát :) Remélem, különben nem tudom majd az új simemmel használni.

(#6343) sallaLala19 válasza Bogyó bá' (#6340) üzenetére

sallaLala19
(újonc)

Nem lopott :D De szerintem a gyári beállítások visszaállítása majd megoldja a problémát :) Remélem, különben nem tudom majd az új simemmel használni.

(#6344) neo-geo válasza Bogyó bá' (#6335) üzenetére

neo-geo
(fanatikus tag)

Ja azt vágom, de ha nem tudom hogy hova menti akkor tök fölösleges ez a funkció. Pont az lenne a lényeg hogy lementeni a teloról hogy legyen helyed mert megtelt a memója. Ez nagyon vicces külömben, hogy csak 500 smst tud tárolni ez a fos.

[ Szerkesztve ]

(#6345) Sweet Lou 6 válasza neo-geo (#6344) üzenetére

Sweet Lou 6
(PH! addikt)

Ide ment mindent:

(#6346) neo-geo válasza Sweet Lou 6 (#6345) üzenetére

neo-geo
(fanatikus tag)

Ja az lehet hogy oda menti de csont üres az összes mappa. Nézd már meg te is légyszi.

(#6347) Sweet Lou 6 válasza neo-geo (#6346) üzenetére

Sweet Lou 6
(PH! addikt)

SMS-t nem tudok nézni, mert nemrég van meg a teló, amik jöttek azok meg nem voltak fontosak, kitöröltem. A képeket viszont nekem ide menti.

(#6348) Bogyó bá' válasza neo-geo (#6346) üzenetére

Bogyó bá'
(PH! kedvence)

Nekem van jó pár SMS-em, a PC Studioban látom is őket, de ezek a könyvtárak nálam is üresek. Szóval nem tudom, hogy hová menti...

(#6349) neo-geo válasza Bogyó bá' (#6348) üzenetére

neo-geo
(fanatikus tag)

Ja persze hogy látom csak lófaszt se lehet kezdeni vele. Akkor pedig nem tudom mi a fasznak van ez a része a programban, csak hogy nézzegessük az üziket nagyon okosak a samunál.

(#6350) ibor90

ibor90
(lelkes újonc)

Nem tudjátok mi lett ezekkel az oldalakkal?

http://s5230.comyr.com/
http://www.s5230.rbz.hu/

Tud valaki még valami ilyen oldalt, akár valami nagy külföldit ahol külön ehhez a telefonhoz vannak cuccok úgy mint ahogy ezeken az oldalakon voltak?

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.