Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tommmysun

    senior tag

    válasz satz18 #24 üzenetére

    Ez csak ott sántít, hogy a tesztelőknek sem úgy adták ki, hogy ez egy béta, hanem végleges termékként. Értem én, hogy ez egy hatalmas forradalmi újítás ... sőt véleményem szerint aki ezt tartósan, tömeggyártva (és nem feltétlen több milliós darabszámra gondolok ez alatt) meg tudja oldani a jelenlegi technológiai ismereteink mellet, szinte csodát teremt, de amíg nem lépjük meg ezt a szintet, addig ne harangozzuk már be, hogy itt a kész termék, amihez csak pénz kell és a tiéd is lehet.
    Az ár szempontjából, meg úgy gondolom, hogy max csak az egyik tényező, hogy ne vegyék meg sokan. nyilván maga a technológia is brutál drága, valószínűleg így is veszteséges az előállítása egyelőre (főleg így, hogy kukázzák a legyártott termékeket :D), meg nyilván egy új technológiai "csodát" nem fognak a filléres kategóriában árulni egyébként sem.

    Én sajnos továbbra is azt látom, hogy ez nem egy jól felépített béta teszt, hanem egy olyan szintű kapkodás, ahol egy termék legfontosabb funkciójának a tesztelésére sem maradt kb semmilyen idő .... papíron valószínűleg akár működhetett is, legyártották és tolták is ki .... nekem ez a jövőre nézve nem sok jót vetít előre :( .

Új hozzászólás Aktív témák