Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F1DO

    senior tag

    Páran kértek használati opciókat, véleményeket - tessék: okosóra amire én használom:
    1. - baromira tetszik, hogy rezgéssel jelez eseményeket és azokat meg is jeleníti, mi több az órán keresztül reagálni is lehet rájuk. A telefont így teljesen lenémíthatom, és nem is kell állandóan ügyelnem arra, hogy nálam, vagy a közvetlen közelemben legyen. Az óra a karomon van, 'el se tudom hagyni'
    Talán furán hangzik, de egy lépéssel el lehet szakadni a mobil telefontól ilyen okosórával.. :-)

    2. - távirányítónak használom szinte bármihez amihez van BT kapcsolat és wear app.
    (egy példa: a telefonom kamerájának képét valamint annak vezérlését látom/eszközölhetem az órán keresztül. Ha például meg akarsz figyelni valamit akkor a telefont elhelyezed az adott pontra, és távolabbról, az órán keresztül készíttetsz videokat vagy fotókat.
    másik példa: Pl a mobilon hangfelvétel észrevétlen indítása az órán keresztül.. (de épp a karórán is van mikrofon - használható annak is)

    3. sportolás - nekem teljesen kiváltott egy drága sportórát (GPS-es, szívritmus mérős, és csak az app-on múlik hogy rezgéssel valamint a kijelzőn milyen adatokat jelenít meg. - BT alapon használható pontos szívritmus mérő hozzá (nem kell mindenáron az egyébként néha valóban pontatlan beépített optikait használni.

    4. Ébresztés rezgéssel

    5. Ez csak ugyan dili, de vagy 100 kijelző között válogathatsz, mintha kicsit mindig más óra lenne a karodon.

    6. és hát persze mutatja az időt, dátumot mint bármilyen más óra :-)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák