Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JasL

    senior tag

    válasz parandroid #26 üzenetére

    A Garmin vívosmart első generációja hulladék volt, nekem is és még egy srácnak meghalt a kijelzője (alul felül pixelsorok eltűntek, igaz?). Le is állították gyorsan a gyártását, ezért jött a vívosmart HR másmilyen kijelzővel. Ha visszaviszed gariztatni a vívosmartot, adnak (ha a hivatalos GARMIN boltban vetted) helyette vívosmart HR-t vadonatújat (én megcsináltam, de sokáig tartott, 1 hónap kb.) Nekem most a barátnőm használja a HR-t, én meg vettem ilyen Gear Fit 2-t, és ég és föld a kettő közötti érzés, sokkal pozitívabb a Samsung javára! Mondom ezt úgy, hogy több, mint 1 évig volt a kezemen a vívo. Akcióban egy vívo HR-t ki lehet fogni 40k-ért, a 75k az nettó hülyeség a Gear Fit 2-re, 62k a t-mobil webshopban házhozszállítással. Ja és dobozt is adnak hozzá, így néz ki:

    A SAMSUNG készülék messze dizájnosabb és jobb, mint akármelyik vívosmart, de a GARMIN szoftverét (és itt főleg a webes részre gondolok) lehetetlen überelni.

    Arról nem is beszélnék, hogy a gear sokkal de sokkal kényelmesebb viselet, mint a HR, jót tesz neki a szélesség! A gear okosóra meg rohadt kényelmetlen, fekvőtámasznál vagy bármilyen kézfej hátrahajlításnál belevág a kézfejbe. És nehéz is, és csak 1 napot bír, nem is éri meg az árát. Azt visszaküldtem, a gear fit 2 meg marad, és megéri!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák