Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Viktor0610 #24 üzenetére

    Egyébként a kérdés jogos, párom nagyon szerette a Vivosmart-ot (első verzió), ami külsőre szinte csak egy szilikonkarkötőnek látszik, ráadásul több méretben is kapható volt, viszont másfél éven belül kettőnek halt meg a kijelzője nála is, és nálam is. Nekem utána lett a Vivosmart HR, amit most ő használ, mert én vettem közben egy Forerunnert, de az első verzió óta az összes Garmin cucc a 'one size (does not) fits all' elvet követi, és mivel neki is elég kicsi keze van, nehezen barátkozott meg vele, és valószínűleg soha nem is fogja úgy szeretni, mint az első karpánt-okosórát. Alternatíva még a Fitbit Alta, ami kimondottan gyönyörű, viszont sem HR-szenzor, sem GPS, mondjuk minden mást tud ő is, és kimondottan női kézre készült. A dilemmát az okozza, hogy vissza kéne vinni gariztatni a Vivosmartját, de az üzletben csak Garmint forgalmaznak. Most próbálom ráhangolni egy HR+ -ra, de nyilván fel kell majd próbálnia, és majd kiderül, mi lesz ebből.

    Szóval én üdvözlöm, hogy női kézen is látjuk a dolgokat, sőt, szerintem ebből nem is ártana rendszert csinálni, csak a férfikéz se maradjon el az esélyegyenlőség jegyében.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák