Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • temes69

    aktív tag

    nekem pebble steel van. az kompatibilis mindennel (android, ios) csak a wp-vel nem. igazából órát akartam már venni, nem kifejezetten okosórát, és úgy jött a képbe a pebble steel. ezt két szíjjal küldik, gyárilag a bőrszíj van rajta, de küldenek mellé egy fém "szíjat" is. órás tudja átszereleni. a kijelzője e-ink, ez folyamatosan mutatja az aktuális watchface-t ami éppen ki van választva. sztem tűző napon még jobban is látszik mint sötétben :) ha kicsit megrázod a kezed akkor működésbe lép a háttérvilágítása, de nem úgy hogy éjjel kiég tőle a szemed, csak diszkréten.
    rengeteg alkalmazás van hozzá meg nagyon sok watchface is. rajtad múlik mire használod. az üzenetek(email, sms, fb) jó, hogy megérkeznek rá. én nagyon szeretem, hogy ha keres valaki nem kell a zsebemből elővenni a nexus4-et, elég csak rápillantani az órára és ha akarod akkor bontod a hívást. meg összemászik a google maps-el is, az nagyon tetszik, hogy ha gyalogosan navigálsz akkor rezeg a kereszteződésnél és mutatja hogy merre menj, nem kell a telóval a kezedben mászkálni.
    az én véleményem az ezekről az órákról, hogy ha éppen órát akarsz venni akkor érdemes egy ilyenre beruházni, pláne ha a kütyüket is bírod, viszont csak ilyet venni a funkciók miatt nem éri meg.
    jah és ez 50méteres mélységig vízálló, (bár soha nem értettem ki merül ilyen mélyre ilyen órával) és vagy 5-6napig bírja egy feltöltéssel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák