Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercel

    senior tag

    válasz hegedus001 #42 üzenetére

    A Blackberry korszak óta dolgozom is mobiljaimmal , azon volt először több ablakos multitask , a Note sorozatot pedig az isten is munkára teremtette nem csak toll és a hatalmas kijelző miatt, de a szintén nagyon jó multitask , a rendszer felépítése és a rátelepített célszoftverek miatt is. Az Spen, csak hab a tortán. Bár célszoftverek esetén finom hab.
    Illetve ezeket a mobilokat elsősorban melóra tervezték és ez az egész rendszer illetve a rendszerhez csatlakozó szisztéma is ezt segíti.
    nehéz konkrétizálni, de mikor belépsz egy távoli gépre és távmenedzseled a gépet az produktív?: )
    Vagy alaprajzokat, 3D modelleket kreálni módosítani azért belefér a melóba?
    Üzleti levelezés ?
    Vagy az ipari lézer bejövő bluetooth-on kereszetül fogadott adatainak kezelése és feldolgozása?

    Maradjunk annyiban hogy ha dolgozol és ebben a mobilod , a rá épített / telepített környezet , szoftverek akár részben ki tudják váltani azt, hogy elő kelljen venned a laptopod akkor szerintem beszélhetünk arról, hogy munkára vagy produktív tevékenységre IS használhatod.

    Amúgy a Note-om használtam DEX-el másfél héten keresztül számítógép Helyett mikor megkotlott a laptopom és nem állítom, hogy mindenben is helyettesítette, de életképes alternatíva volt és messze nem akkora szívás mint gondoltam. Amúgy a DEX a Samsung ökoszisztéma része és mivel a mobilról fut én nem venném ki a produktív eszközök közül . Azért nagy fless volt összedugni a cucczost és rácsodálkozni, hogy a távoli gépet egy az egyben úgy tudom használni mint korábban gépről : )

    Marcel

Új hozzászólás Aktív témák