Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz #96302336 #2 üzenetére

    A giroszkópnak örülnék én is, de a légnyomásmérőt nem tartom fontosnak, és a lepattintható hátlap sem gáz. S5 Mini szintén ilyen lepattinthatós, és remekül működik, legnagyobb meglepetésemre még az esést is jól viseli. Ha csavaros lenne, talán törne, nem tudom. Így maximum leesik a hátlap, de nálam másfél méteres eséstől még ilyen nem történt az S5 Mini-vel. Hardver gyenge minden szempontból, ez viszont zavar, bár az ár fényében nagyjából rendben van. Az 1080p@60 fps videózás nekem nagyon hiányzik, de oké, egyelőre így 2017-ben ez még nem fért bele.

    A 720p-s kijelző még nem is lenne baj, ha ezt 4,2-4,7"-on kapnánk, így viszont számomra már kicsit zavaró. S5 Mini szintén csak 720p, de 4,5"-on az még ~326ppi, míg 5"-on már 300 alatt vagyunk. :( Ráadásul számomra ez már így zavaróan tepsi, de azt hiszem, a többséget ez nem fogja zavarni, én vagyok kisebbségi véleményen.

    Akku csalódás, kábé az abszolút minimum, ami még nem röhejes. Viszont szép képeket lő. Szóval leginkább az IP68 miatt kéne nekem ez a tepsi sokkal olcsóbban, de összességében nem győzött meg. Talán majd az Xcover 5.

    Dr. 444Hertz: Van ám ilyen topik is! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák