Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niklebi

    senior tag

    válasz doongoo #616 üzenetére

    Már nem tudom megnézni, hogy minden engedélyezve volt a Wear-ba. Azóta történt egy két dolog. Először letöröltem az összes alkalmazást amit a T-nél telepített a hölgy. Valaki ajánlotta próbáljam meg én telepíteni hátha jobb lesz. A 4 alkalmazásból 2 települt, 2-nél azt írta ki a Play nem kompatibilis a telefonnal. (G.Wearable, G.Watch Plugin). Irány a google keresés a Wear-ra kidobta az apk; root kapcsolatot. Kiderült Az XDA fórumán egy Samsung telón se működik a root miatt. Az én telefonom is rootolt. Újra telepítettem a telót így megszünt a root, 2.-ra tudtam telepíteni a programokat. Probáltam beállítani Wearable-t, mire észbe kaptam újra telepítette az óra szoftvert. Így már én állítottam be az órát, jelenleg telefon nélküli módba. Nem mindent írt felül az újra telepítés, megmaradt a Telekom 4G, a Plugin engedélyt kért üzenetek megjelenítésére. Amiket én telepítettem az órára azok eltüntek, nincsenek meg a névjegyek, stb., de email kliens most sincs az órán. Nem kapcsolódik az óra a telefonhoz mert abba hagytam a Wear, beállítását mivel nem tudom, hogy a multisim érvényes e. Holnapig minden így marad és megyek vissza a T-hez. Most nem rootolt a telefon sem. Holnap minden kiderül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák