Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Inikoo

    csendes tag

    Nekem első okosórám az ezüst Galaxy Watch4 44mm, és nem bántam meg hogy megvettem. A 16,5 cm-es vékony csuklómra a mérete tökéletes, könnyű, vékony, és nekem nagyon bejön a design-ja. Az Active 2 pl. nekem nem tetszik, de ez szubjektív persze. A Watch3 meg túl nagy. A kisebb aksis verziók meg szóba sem jöhetnek :D

    Ha valami negatívumot kellene mondanom: A káva lehetne kisebb, de sötét háttér mellett ez igazából mindegy. Illetve amilyen kompakt, a sima verzióba talán mehetett volna nagyobb aksi, de nyilván a drágább Classic-nál nem lehetett jobb semmilyen téren.

    Kicsit meglepődtem, hogy a cikkben így lehúzták az órát szoftveres téren, kezdő okosóra felhasználóként én csak a pozitívumokat látom, a bugok nem tűnnek fel, összehasonlítási alap híján.

    Én azt gondolom, hogy a Wear OS a jövő, így ha valaki most akar samsung okosórát venni, akkor a Watch 4-et ajánlott megvenni.
    Én legalábbis tuti nem vennék Tizen-es órát most hogy temetik azt a rendszert, illetve azért nem vettem soha, mert keveselltem az alkalmazások számát, bízok benne hogy Wear OS viszont gyorsan fejlődik majd. Persze nem szeretném leszólni a Tizent, soha nem használtam, és a cikk alapján nyilvánvaló, hogy akinek jelenleg Tizen-es órája van, annak még pár hónapig nem érdemes váltani. Talán utána sem, ha nincs szüksége az extra funkciókra.

Új hozzászólás Aktív témák