Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Béká

    csendes újonc

    4 napja használom a galaxy watch 4 LTE- t, a nagyobbikat.
    Egy szintre napra pontosan két évet használt galaxy watch-ot váltott.

    A classicot szerettem volna de Telekom nem árulja egyelőre, nem tudták mikor lesz ha lesz egyáltalán. (LTE verzió)

    Kicsit hiányzik a lünetta.
    Szép az óra, de talán ferfiasabb a rozsdamentes classic, ez ugye könnyebb alumínium.

    A rendszer sebessége általában gyors, viszont a négy nap alatt kétszer lefagyott teljesen, párszor csak néhány fél percre. Gondolom ezt majd javítják.

    Fontosnak tartom megjegyezni, hogy csak Telekom simes mobillal sikerült aktiválni a Telekom e-simet. Ezt az Ügyfélszolgálat sem tudta, órákat voltam élő Chat kapcsolatban az ügyintézővel de nem sikerült. Csak mikor saját ötlettől vezérelve a Vodafone simkártyám mellé (note 10 plus) betettem egy Telekom simet sikerült aktiválni az e - simet. Ez szerintem elég gáz, pláne, hogy a telekom ügyintézők (3 fő) sem tudták.

    Beszélgetés minősége mind telefononnal mind e simmel számomra megfelelő, beszélgető partnereknek nem tűnt fel, hogy óráról beszélek.

    Üzemidő egyelőre siralmas, nagyon remélem ez javul még, most talán többet nyomkodom még. Reggel 6 kor töltőről levéve este 18 kor 15% (előző watchot kétnaponta töltöttem).

    Kevesebbnek tűnnek a számlapok de vannak jó pofák.
    Van viber app (whats ap, messenger nincs, vagyis én nem találtam) de ugyanazt tudom csak csinálni mint a korábbi modellel, tehát új üzenet küldés nincs.

    Szóval nem rossz de valóban van még hova fejlődni én csak az e sim miatt váltottam.

  • Béká

    csendes újonc

    válasz testify #19 üzenetére

    Frissítettem az outlook alkalmazást az órán (csak a bejövő leveleket lehet böngészni és azokra válaszolni, tehát új emailt innen sem lehet küldeni) ami után kiírta, hogy túl meleg, le kell hűlnie. Ez idő alatt nem reagál semmire az óra. Ezt négy nap alatt már többször eljátszotta.
    Valószínűleg vissza fogom vinni én is.

Új hozzászólás Aktív témák