Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keem1

    addikt

    válasz this is life #10 üzenetére

    Sajnos ma már a gyártók minden téren elszálltak az árakkal. Emlékszem, 2012-ben (nem a megjelenés évében ugyan, de) 80 ezer körül vettem meg a Galaxy S2-t, újonnan, ami az előző év csúcsmodellje volt. Ma legalább 4x annyiba kerül az aktuális csúcs, de még az előző generáció is minimum két és félszer annyiba.
    De tisztában kell lennünk azzal, hogy (ezért a kifejezésért az ismerőseim egy része megfojtana) vadkapitalizmus van, a cégeknek sajnos nem az az érdeke, hogy tartós termékeket adjanak a kezünkbe, hanem hogy mindig megvegyük az új generációt.
    Ezért azt a látszatot keltik, hogy van valódi fejlődés. Ha elovastuk a cikket (hála érte Alice), akkor rájövünk, hogy szó sincs innovációról, inkább csak hozzák a gyártók az elvárt kötelezőt. Nekem tetszik az óra, ne férjen hozzá kétség, meg is fogom venni, de ettől függetlenül nem vagyok napellenzős, tudom, hogy szinte csak addig számítok, míg azt a 160-180 ezret kicsengetem, utána azért fognak ostromolni, hogy a jövő évi S modellt megvegyem, az órám már rajtam kívül senkit nem fog érdekelni.
    Engem is zavar, de beletörődtem. Kicsi vagyok ahhoz, hogy ezen a ponton megváltoztassam a világot.

    (#11) ImpersonatoR
    Bár nekem még nincs Samsung órám, telefonon viszont már 4 éve használom az AoD funkciót, telefonnál gyakorlatilag észrevehetetlen fogyasztása van. Óránál nyilván észrevehető, de azt gondolom, még úgy is ki kell húznia egy napot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák