Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #53876480

    törölt tag

    válasz janeszgol #29 üzenetére

    Valójában sofőr vagyok. A kamion/teherautó szélvédőjén bőven elfér navinak, sokan laptoppal navigálnak, szóval a munkám közben nem lenne vele gond.
    Gond a hétköznapi életben van. Mondjuk egy bolt közepén csörög. Vagy mindenhova viszem magammal ezentúl a hozzá tartozó fülest, amire figyelni kellene, hogy mindig töltve legyen, mindig elérhető helyen legyen. Vagy nekiállok a bolt közepén kihangosítva telefonálni egy tablettel. Szerintem ez érezhetően gázos szitu. Vagy nem veszem fel. De azt sem lehet mindig.

    Másik helyzet, megyek túrázni. Ilyenkor a telefon gps-ével csinálok útvonal mentést. Tablet esetén ezentúl mindig cipelnem kéne azt. És itt is esélyes, hogy mondjuk az erdő közepén csörög. Tehát vinnem kell headsetet is.

    Mint írtam, a napi életben lenne kompromisszumos a dolog, bizonyos élethelyzetekben, amik ha nem is gyakran, de elő-elő fordulnak. Ugyanakkor a nagyobb képernyő a használat nagy részében pozitívum, tehát sokkal gyakrabban lenne jobb a tablettel egy telefonhoz képest, mint ahányszor rosszabb.

    Mindazonáltal ahogy írtam, ez a 400 pár nites fényerő nagyon gyenge. Sokszor az A71-é is gyenge, pedig az 500 felett van. Ezenfelül az én használatomban a 64 giga kevés.

Új hozzászólás Aktív témák