Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #53876480

    törölt tag

    válasz janeszgol #26 üzenetére

    Azon gondolkodom a teszt megjelenése óta, hogy milyen lenne erre cserélni a telefonom. A71, az egyetlen bajom vele, hogy kicsi a képernyője. Mármint nem mint telefoné, hanem abszolút értelemben. Nekem nincs már más eszközöm rég, csak a telefon, és jópár művelethez kéne a nagyobb képernyő.

    Ezen tablet teljesítménye nekem bőven jó, kicsit jobb is, mint az A71, és az is elég. Az ellenállóság nagyon jól jön.

    A kérdés az, hogy telefonként használva milyen lenne. Én amúgy is vagy headsettel vagy kihangosítva telefonálok, és mindezt elég keveset, szóval némi kompromisszummal működhet. Persze zsebre vágni nem lehet, de amúgy is kellene már nekem valami kisebb táska, amibe a dolgaimat teszem, abba tenném a tabletet is.

    Ellenben érdekesen nézne ki egy személyautó szélvédőjén gpsnek. Ezen felül a fényerő igen alacsony, a tapasztalataim alapján ez már bőven a szabad ég alatt nehézkesen használható kategória, sok fényben sötét filmet nézni meg simán lehetetlen. És hiába írja a teszt, hogy van 128 gigás verzió, nem találtam sehol.

Új hozzászólás Aktív témák