Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kokyt

    senior tag

    válasz Gengi #34 üzenetére

    "1; Szerződést írsz alá ,ami 2 illetve 1 év kötelező jellegű fizetést eredményez. Ergo a szerződés aláírás pillanatában kifizetted az alapdíjat+ azt amit a későbbiekben kötelezően vállaltál."

    Úgy általában a mobiltelefóni (már amennyiben nem csak mutogatni veszi a delikvens) pénzbe kerül, mivel a prepaid sem ingyenes. Azon vitatkozni, hogy bent marad, nem marad, teljesen kihasználja-e valaki, vagy nem, nem lehet. Voltam kártyás, általában akkor nem volt keret, amikor kellett volna. De akkor nagyon kellett volna... Ha úgy töltöttem, hogy mindig legyen biztonsági tartalék, akkor meg a pénz állt rajta, amivel megint csak a szolgáltató bűvészkedett.

    Vezetékes kontra mobilnet felvetés megint gyerekes dolog, és te is belátnád, ha próbáltál volna már kocsiból átpasszírozni egy mail-t dokumentumokkal a csatolmányban, mert épp nagyon kellett volna, vagy épp a céges adatbázisból egyet másikat letölteni. Mert a vezetékes... hát köszi :B

    Neked sok RelaxNet L, nekem is, van aki kihasználja. Mindenkinek egyéni preferenciái szerint kell választani, és pont.

    Érveid vannak az előfizetés, és a díjcsomag ellen, de konkrétan ez még nem magyarázza meg, miért kellene ezeket összeadni.

Új hozzászólás Aktív témák