Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz vinibali #6 üzenetére

    Én az elődből a 7 colos Wifi-only változatot úgy vettem 24 ezerért, hogy akkortájt 60-ról indult a listaára, otthoni internet mellé vettem (nem is új net, előtte két hónappal váltottam helyik akciós ajánlatra, így még a korábbinál is kevesebbe került a net). Hűségidő? Egyébként is aláírtam 2 évre a 2500Ft/10mbit ADSL-t, mert ahol lakom, ez a legjobb, emellett a legolcsóbb, a szutyok helyi kábeles szolgáltató a 6000Ft/1mbittel nem játszik. Igen, emellett van T-Home TV, de az kell a családnak, és van vezetékes telefon, megtartottam, mert jókor kötöttem Hoppá előfizetést, és gyakorlatilag korlátlanul beszélünk vezetékes és T-Mobile hálózatba (erre nem is hosszabbítottam hűségidőt, mert akkor a kedvezmény a T-Mobile hívásokra 200 perc lenne). Nem olyan rossz egy hűségnyilatkozatos vásárlást, ha mellette amúgyis előfizetsz a szolgáltatásokra. Eszköz miatt nem szabad szolgáltatást venni, viszont nem csak birkamagyar van, sokan tudnak okosan is dönteni. Jó vétel lesz ez szolgáltatói kínálatban később, új megjelenéskor semmit sem szabad megvenni. Jó példa pl. a Galaxy S4, amit már most lehet függetlenül 20-30 ezerrel olcsóbban venni.

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák