Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robertoq

    őstag

    válasz wAfu #2 üzenetére

    Miért is? Mert összevásárolgatják az alkatrészeket, aztán van 1 évük optimalizálgatni egy rendszert 1 azaz egy célhardverre...

  • Robertoq

    őstag

    válasz Morden24 #14 üzenetére

    Ja, csak könnyű más tollával ékeskedni! Az androidos tabletek gyártóinak nincs annyi idő optimalizálni, kemény a verseny, tolni kell kifelé a modelleket. iOS előnye az idő, ne a 4.3-as hasonlítsuk össze az android 2.3 vagy a Honeycomb-ot (ami 1.0 tablet). Nemrég 2 hétig tesztelés miatt használgattam egy iPhone 3-at és nagyon kényelmetlen volt (adott alkalmazásba eljutottam egy adott szintre és ki kellett kapcsolnom a wifit, emiatt kilép majd vissza -> kezdhettem előröl :W ), pár napja már használt wifi hálózatot elfelejtette, megint meg kellett adni a jelszót.... Illetve megnéznék egy iOs-t pár különböző hardveren mit produkálna!

    [ Szerkesztve ]

  • Robertoq

    őstag

    válasz Morden24 #41 üzenetére

    Akkor legyenek szignifikánsan olcsóbbak.
    Egyrészt azért az árképzés az nem ez alapján megy, másrészt meg azért pl a SGS és iPhone 4 kezdő ára között volt különbség!

    Ööö, senkit nem érdekel a verziószám, most versenyeznek, nem tavaly meg nem egy év múlva. Most kell a vásárlót meggyőzni, most kell a vásárló pénze.
    A mezei user nem érdekli a verziószám, de aki annyit ért hozzá, hogy fórumokban hozzászól, összehasonlít, az beláthatná, hogy nem azonos idejű rendszereket összehasonlítani nem lehet normálisan. Persze, hogy egy kocsi új modellje jobb az elődjénél / más gyártó 2 évvel idősebb modelljénél.

    Én meg egy Androidot, ahogy egy 2011-es csúcs hardveren végre nem akadozik, meg lassul be
    Yotube -> Galaxy S II Preview :D De hogy van az, hogy egy asztali gépen 2011-ben egy program képes lefagyni, akár 1-2 percig "Nem válaszol" állapotba kerülni? Sajnos van a rendszereknek egy tehetetlensége és ezt láttam MacBook Pro-n is mielőtt nekimennénk...

    Van annak nagyobb baja is annál, hogy neked kényelmetlen (én pl. utálom az iOS-t, de kényelmetlennek sosem mondanám), de itt most pusztán az optimalizációról van szó, nem arról, hogy melyik szoftvergyártó milyen filozófia szerint készíti a gépeket. Az árak ekvivalensek, mégis az egyik akadozgat, a másik meg nem
    Ha az nem kényelmetlenség, hogy eljutsz 10 lépésen keresztül egy alkalmazásban és egy wifi ki/be kapcsolás miatt kezdheted előröl, akkor semmi :Y

    Karma
    Miert, az Apple-nel 36 orabol all egy nap?
    Ha úgy vesszük ige, mert a gyártóknak nincs 1 éve optimalizálni egy rendszer + időközben kijön egy új verziója a rendszernek, akkor van az 48 óra is. ;]

Új hozzászólás Aktív témák