Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    Jó teszt, szimpi a stílus. köszönöm!
    Ahány felhasználó, annyi igény. Én nem sokallanám árát, ha mindenben teljesítené az elvárásaimat. Remélem, lesz olyan támogatottsága, mint az elődnek. Persze ezt inkább az XDA irányából remélem, nem a Samsungtól. Kíváncsi leszek, a közösség ki tudja -e hozni belőle azt, amit a gyárban nem tudtak, vagy nem akartak. A hívásrögzítés nekem nagyon fontos lenne. Aztán az NTFS -írás, a több bluetooth -profil, a magok jó kezelése, lemezképfájlok mountolása, és még sorolhatnám. Szerintem még egy usb -port lehetne rajta, vagy legalább egy adapter nélkül is működő, külön HDMI kimenet (mint pl. Sony Xperia S). Sokat használom monitorral az S2 -t, ezért a 720 -as felbontást nagyon irigylem. Ami a kamerát illeti, azért 1080p -s felbontáson a 60 -fps videórögzítés szerintem nem kis dolog egy telótól. Persze a közben átvitt adatmennyiségről nincs adat, de a gyakorlat majd erre is fényt derít. Arra is kíváncsi leszek, hogy az a rezgő töltő (ha eccer majd lesz) mennyi áramot képes teleportálni az akksiba. Képes lesz-e ellensúlyozni pl. egy Waze -navi igényét. Én még kivárom ezeket a tapasztalatokat, mielőtt véleményt alkotnék a vasról.

Új hozzászólás Aktív témák