Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    2 kérdés egyből a használhatósághoz: azt jól láttam egy másik videón, hogy a fülesen végre 3 gomb van, és lehet számot léptetni, meg hangerőt állítani? A másik: screenshotot csak ezzel a debil megoldással lehet csinálni? ezzel át is kötnék a többi mozgáshoz köthető irányításra: szerintem egyiknek sincs értelme. hogy ne vádoljanak meg, másik készüléknél sem díjazom a megrázom a telefont, és törli a bevitt szöveget fícsört. A ház minősége az sajnos valóban nem lett jó. :(
    A kijelző érdekes, mert ugye nekem a pentile csak hab a tortára, szóval önmagában az még elmenne. Viszont pont azért számít elvileg, mert ahogy a bevetőben is írtátok, ez a készülék (az egész sgs család) azoknak készül, akik mindenből a csúcsot, a hosszú specifikációs listákat szeretik. és a pentile mindenképpen visszalépés, az egy másik kérdés, hogy ez mennyire zavaró.
    Végre más gyártó is észrevette (vagy talán inkább rávezették őket), hogy egy hosszú listánál nyűg az elejére tekerni. Viszont szerintem mindenképpen olyan megoldás kéne, aminél a kijelzőn kell valamit megérinteni, nem a házon, és nincs összekapcsolva valamilyen egyéb mozdulattal. tehát nem kell döntögetni, meg ilyesmi.

    visszamentek a szakik... olyan egyedi szolgáltatásokat integráltak a gépbe, amelyek látványosak, bár meglennénk nélkülük.
    Ez sajnos érződik is, nem mindegyik átgondolt, és nem is működik mind stabilan. Több időre lett volna szükségük talán.

    Na mindegy, egyébként nagyon jó készülék lett, androidos fronton ott van az első második hely környékén, és szerintem nagy sikere lesz. :)

    jah a határidőkről meg ennyit: [link]
    biztos egy "véletlen hiba" miatt lehetett csak náluk olvasni hamarabb. Remélem valami büntit kapnak. Pl legközelebb csak 1 nappal a titoktartás után kapják meg a tesztkészüléket.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák