Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • donceleger8

    őstag

    Kicsit hosszabb teszt lett, mint mostanság szokott lenni, ez gondolom a "csúcs" készülék miatt van! Ám a végén az ajánlott plecsnit nem értem!
    Forradalmi újítást nem hozott az SII-vel szemben. Oké, hw erősebb, de gyakorlati haszna nem sok van! Inkább a funkciókra próbáltak erősíteni, de azok közül némelyik nem hogy vicces számomra, hanem egyenesen röhejes!
    A képek minősége eléggé gyatra.
    Nagyobb és kevésbé használhatóbb, bár írtátok hozzá lehet szokni, de akkor is, illetve még rondább is, na meg jó drága lesz. így az ajánlott plecsnit egyáltalán nem értem, max tetszett-et tudok elképzelni nála!
    A S Voice azt hittem többet tud! Amikor elkezdtem olvasni, arra gondoltam, hogy ezt a Nokia N8-am is tudja! Programokat indítok el hangutasítással és hívok fel emberkéket a nevének kimondásával, illetve üzenetet is tudok diktálni neki, persze angolul, de működik, és az általatok leírtnál hatékonyabban! Illetve én meg tudom kérdezni tőle magyarul, hogy mennyi az idő, és a telefon meg válaszol, szóval hangot is ad.
    Szóval ez minden, csak épp nem újdonság, legalább is a számomra, a Siri-vel meg egyértelmű, hogy nem veszi fel a versenyt, bár én azt is teljesen feleslegesnek gondolom.

    Összességében ronda, csúcshardwere mindenféle hasznos-haszontalan programmal, viszont ami fontosabb lenne, mondjuk egy jó kamera, az megint nem sikerült. Persze vinni fogják majd mint a cukrot, én inkább SII-t vennék, gondolom amúgy is lejjebb megy majd az ára! De ez csak elmélet, mert nekem az android nem jön be, mint rendszer.

    Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

Új hozzászólás Aktív témák