Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BDave

    őstag

    Bog: Elolvastam a cikket, érdemes és érdekes volt, köszönöm! Csak pár apróság a részemről:

    "Ezek érintőgombok, van megvilágításuk is, amelynek ideje szabályozható (hatalmas pirospont jár ezért)." - Ez az ICS és nem a telefon érdeme.

    "Ami nekem személy szerint hiányzott ennyi kedvesség mellett, hogy a bejövő hívást fel tudjam venni a középső gomb megnyomásával" - Beállítások > Hívás > Hívás fogadása/befejezése ("ICS érdeme")

    "Az élő háttérképek között is van egy-két kellemes okosság, én speciel az AccuWeather által szállított frogó szélerőműveket szerettem meg" - Ez is ICS

    "de olyan nincs, hogy mit ne jelenítsen meg, pedig nekem úgy lett volna frankó, ha a Skype és a Google névjegyeim látszódnak, a többi viszont nem szükséges." - Névjegyzék > Megjelenítendő névjegyek > Személyre szabás alul

    Komolyan nem lehet még mindig kikapcsolni a kamera fényképezésének a hangját??? Ezt nem is értem miért hagyták még mindig ki a beállítások közül.

    "Pozitív, hogy a hangerőt szabályozó gombok akkor is hatással van a zenére, amikor a telefon lezárt kijelzővel pihen a zsebünkben" - Ez eddig is így volt általában az Androidos készülékeknél.

    Cikk alapján, látatlanban: Kicsit úgy érzem, hogy az Apple jóval jobbat fog alkotni, nem tudom miért ilyen "lassúak" a koreaiak és miért nem szedik össze magukat egy kicsit jobban. Ez a telefon egy S2, csak több szolgáltatással és egy négy magos procival. A kijelző már volt a Nexusban, a kamera pedig az S2-ben. A FolyóWiz viszont jónak ígérkezik a maga kis apró újításaival, de ez nem ér meg 180ezret. :) Na, de ezek csak vaktapasztalatok, majd csütörtökön veletek is kipróbálhatom :) (Hálás köszönet! :R )

Új hozzászólás Aktív témák