Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • swayze

    tag

    Üdv mindenkinek!

    Először is a telefonról!

    A média által beharangozott robbanás nagyon nem kapott el! :O (Még ha csúcs telefonnak nagyon is jó.)

    Kinézet szubjektív (nekem se a méret se az anyaghasználat nem tetszik a hátlap még mindig emlékezett az Iphone 3G, 3GS-re), de nem hiszem, hogy van olyan ember, akinek ez a méret kényelmes lehet, már pedig egy telefon igenis legyen az!

    Anyaghasználat kritikán aluli (ott ahol a fa asztal is fémből készül, hogy lehet ennyire mellé nyúlni???)

    A hardver bivaly erős ez biztos. (Bár 2 maggal és jó optimalizálással is tudunk konkurenst és bizony az a hányatott Apple!) Arról már nem is beszélve, hogy szerintem jobb reklámfogás lenne a hosszú üzemidő, mint sem a 4 mag.

    A software ott van, tényleg szép (néha azért éreztem egy kis gagyi hatást). Itt kitett magáért a Samsung. (Ez felveszi a versenyt az IOS-el , de frissítésbe nem fogja az is biztos.) (Titokba remélem is, hogy IOS 6–ban viszont látunk valami hasonló feloldó képernyőt Apple részről!)

    Adatátvitelről röviden tökéletes ezt így kell csinálni! (Ellentétbe a Iphone 4S-emmel ami ugye nem küld Bluetooth 4.0-án képet hangot vagy dokumentumot pedig mikor kijött az IOS 5 és nem volt benne akkor bezony küldtem volna valamit Steve Jobs-nak de így megúszta :D.)

    Kamera: Így sikerült, aki megveszi, az imádni fogja, aki nem az akkor se vette volna meg, ha jobb az a fránya kamera.
    Multimédiában ismét domborít! Tökéletes! (és nem jár hozzá „ajándék” iTunes még ha mondjuk, én szeretem is.)

    Üzemidő: Sokkal jobb, mint amit vártam a mai csúcskészülékek közt ez tényleg csúcs. (Razr Maxx kivétel az *-os 6-os olyat álmodni se szoktam.)
    Összegezve: Van meg jó de nincs akkora hype, mint annak ideén 4S-nél és ezt biztos érzi a Samsung is.

    A szerkesztőség tagjainak köszönjük az egyhetes ébren létet és a teljesen független és részletes tesztet (nincs se jobb oldal se ball).

    Ám annak ideén emlékszek az Iphone 4s-t (vagy a 4-et) is földhöz vágtátok ideje lenne már bevallani, hogy szándékosan dobáljátok a 180K-telákat, de lépjetek nagyobb szintre jó lenne már látni repülni egy két Vertut is :D

Új hozzászólás Aktív témák