Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • area_koki

    újonc

    sziasztok remelem tudtok segiteni

    Husvetkor kerult hozzam egy ilyen telcsi ami telekomos es eddig nagyon tetszett. Elkezdtem olvasni a topikot és arra gondoltam hogy en is feldobom a btu romot. Egy oreg zte utan nekem sokminden kinaiul van itt, de sikerult letolteni mindent. Mondjuk a rom majdnem egy napig jott lefele. Lattam odn itt a mindnehato igy a video + az erre kapott talalatokra nagynehezen mindent megcsinaltam amit ebben a https://logout.hu/tema/re_samsung_galaxy_s7_paratlan_galaxis/hsz_24346-24346.html
    posztban olvastam meg a video alapjan, en is a leirtak szerinti cscfajlt dobtam be neki hogy nekem is mindent letoroljon tiszta legyen igy kevesebb a gond miutan lementettem a fotokat meg par dolgot Szal a romolas latszolag oke para nelkul lement. Utana jott a cumi mert betolteskor reklamal a googles cuccomert. Beadom neki de nem fogadja el pedig mindent pontosan kap meg. Egymas után nem tudom mennyi utan de mar nem csinal semmit nem enged sehova. Melohelyen a laptopon gondnelkul betudok lepni. :F Kozben lemerult feltoltottem betoltés utan meg mindig vicceskedik. :W Resetelni tudom csak. Latszolag nincsen baja a telcsinek csak szivozik

    Mi ez? Mit csinalok rosszul? Huzzam ujra?

    Segitsetek plz mert nekem nagyon gaz a parom szedres telojat hasznalni!

Új hozzászólás Aktív témák