Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maxximus

    őstag

    válasz stevve #247 üzenetére

    Végre egy normális beírás,tapasztalat (jó volt még 1-2 :DDD ).
    Ma én is megnéztem az S7-et a MM-ben. Mellétettem az S6-omat és a leg szembetűnőbb változás,szépülés a készülék hátulja ;)
    Ez nagyon szép lett.
    A másik a "röpke 1-2 perces kapcsoltunk" alatt, hogy tényleg gyorsult az S6-hoz képest. A TW itt nem röcög.
    Ok én NEXT launchert használok amivel az S6 is szárnyal. Szóval én aki vékony szilikon hátlap tokkal használom(és így nem jön le a szépülés) és nem gyári launchert használok már az S3 óta hirtelen ezért nem éreztem késztetést, hogy most rádobjak 130.000-et az enyémre (lásd aláírás) és vegyek egy S7-et....de eljön az ideje amikor ez csak 30.000 lesz és igen, akkor én is váltok mert jó kis telefon lett az S7 így 2 perc találka után is elmondható.

    UI.: 90.000-ért inkább vettem még egy kicsit több,mint fél éves vodás fehér S6-ot az Asszonyank. :K ;]

    [ Szerkesztve ]

    Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

Új hozzászólás Aktív témák