Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wandorka

    tag

    válasz Kokzor #266 üzenetére

    Ha szervizes, vagy cserés a telefon, akkor a VR-t nehogy odaadd! :) A telefont cseréleik, ettől függetlenül a szemüveg jár hozzá!

    Nekem most Alpha van, de úgy érzem, ha lejár év vége fele a hűség akkor ez lesz a következő teló. A képek gyanúsan rosszak és az is érdekes, hogy az első 1-2 kép nem annyira rossz, mint amit 03.07-én lett készítve (EXIF adatokból néztem) Úgy néz ki, mintha nagyon tömörítené a JPEG-et. Várom (várjuk) a teszt képeket a kedves fórumozóktól akinek már van, szerintem minél többen tesznek fel annál nagyobb lesz a bizonyosság, hogy a készülék/szoftver gond volt-e. RAW képek tényleg jók lennének a tesztkészülékről. Edget tapogattam telenornál (fotóztam is visszanézésnél nem volt ennyire rossz képe, de ez nem jelent semmit), ellenben a sima verzió képeken meg egyébként is jobban bejön.

    Az viszont tényleg érdekes lesz, hogy 1. 1/2 év után visszalassul-e ( mint szinte minden droid :) ) 2. 4g leszakad-e ugyanúgy mint az Alpha-nál, Note4-nél (ismerősnek volt problémája vele).

Új hozzászólás Aktív témák