Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stevve

    nagyúr

    válasz joey04 #246 üzenetére

    Jah, pedig én sem most kezdtem a PH!-t, volt időm megszokni. :D

    sz_gabor555:
    Egyelőre nagyon megnyerő. A kialakítás és a külső még inkább prémium érzés, mint az S6 volt és masszívabb is. A Home gomb nem hogy nem pattog, alig hallani nyomkodáskor. Az ujjlenyomat olvasó is piszok gyors és eddig nem is tévedett.

    Szoftveresen annyit tudok mondani, hogy a két koppintásos átköltözés ellenére nagyon sokat matattam a telefont, töltöttem le-fel, telepítettem, uninstalláltam. Nem vagyok híve a SOT méregetésnek, de egész estés nyomogatás után Always On mellett is csak olyan 20%-ot sikerült lenyomnom az akksiból, ami igazán kiváló és nem csak az S6 mellett. Olyan érzésem van az akksival, mint a régebbi BB telefonjaimnál. :D

    Játszani nem játszottam vele és a fotózás is csak érintőleges volt egyelőre, de a fókusz az eddigi leggyorsabb, amit valaha láttam és a képminőség esti lámpafénynél érezhetően jobb, mint az S6 esetében volt. Végre nem csak szemcséket lehet rögzíteni. :D

    Aki elégedett az S6-tal, az továbbra is lehet elégedett, mert az is nagyon jó telefon, de használat nélkül lehet csak azzal a váddal illetni az S7-et, hogy semmi újat nem hozott és nem lett jobb. De, nagyon is - és itt látszik szépen az Apple-i út, amikor egyik évben a dizájnt frissítik és a következő évben finomhangolják a modellt. Ez a finomhangolás nagyon jól sikerült.

    Persze ezek sem messzemenő dolgok, mert még az elején vagyunk. Ahogy a joey20 írja, majd 1-2 hét múlva már tisztább lesz a topik és a kép is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák