Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    Tyű, tényleg nagyon jól sikerült ez a telefon, a rádió és infra hiánya sajnálatos, de majd az s8-ba bekerül.
    Nem értem ezt a ráncfelvarrás dumát, mindenben sokkal jobb az s7 edge az s6 edge-nél, telefon, telefon, ha így gondolja az ember, akkor ráncfelvarrás, amúgy meg tényleg egy teljesen új készülék.
    Egy év múlva veszek egy ilyet 140 ezerért, addig elhasználom a mostanit. :B Ha tudtam volna, hogy ez ilyen jó lesz, elszenvedtem volna az elmúlt fél évet a Lumia 930-cal...

    (#116) RyanGiggs: Többen leírták (illetve, ha rákeresel észreveheted), hogy maga a készülék 230 ezer forintért kapható, a 270 ezer forint szemüveggel együtt értendő. Ennyibe került eddig mindegyik hasonló telefon, ez van. Fél év múlva 200 ezer, 1 év múlva 175 ezer lesz függetlenül, hivatalosan.

    (#112) w333: Ezen nem kell ennyire izgulni, ha nem játékról játékra lépked az ember (memóriában tartva őket), akkor valószínűleg nem lesz gond. Örüljünk neki, hogy van 4 gb ram, amin kényelmesen elfért a rendszer, jópár alap folyamat (pl kamera) és nem kevés egyéni alkalmazás. Arról nem is beszélve, hogy első használatnál testre szabhatja az ember, tilthat/törölhet gyári folyamatokat, de nem hiszem, hogy ez itt szükséges. Már PC-n se nagyon van erre szükség.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák